Закарпаття: Ющенко їде агітувати за "Нашу Україну"

За останніми дослідженнями рейтинг НСНУ в області опинився на третій позиції після БЮТ та партії Регіонів, тому аби рятувати "нашоураїнську команду" від політичної катастрофи на Закарпаття приїде Президент України

 

14 березня Закарпаття відвідає Катерина Ющенко-Чумаченко, а в останні дні (22, 23, 24 березня)
наш край відвідає Віктор Андрійович. Чому сьогоднішній Президент протягом 2004, 2005 років жодного разу не відвідав Закарпаття залишається загадкою? Але вже очевидно що його приїзд не є запланованим, а вимушеним для того аби врятувати хиткий імідж міністра МНС в його рідному краї.
Президент України Віктор Ющенко в березні планує відвідати з робочими поїздками Харківську і Львівську області, а також Закарпаття. "Протягом березня президент України планує відвідати Харківську область, Львівську і Закарпаття", - повідомила прес-секретар президента Ірина Геращенко на брифінгу у п`ятницю. За її словами, наступного тижня Ющенко побуває в Харківській області, передає "Форум".
Як повідомлялося, у п`ятницю президент України Віктор Ющенко перебуває з робочою поїздкою в Сумській області. В рамках поїздки він має намір провести зустріч з представниками хімічної промисловості, а також взяти участь в нараді з адміністративно-господарським активом регіону з питань розвитку агропромислового комплексу.

http://pravda.uz.ua/

 

11 березня 2006р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. русинка 2006-03-12 / 20:21:00

    другi прийдуть-лiпшi будуть

  2. Irjik 2006-03-12 / 18:29:00

    Yeeeees! Prezudent prujizdzaje!Yuuhuuuuu.

  3. русин 2006-03-12 / 18:25:00

    Ющенко, як лем прийде до вариша, штось там буде "руками махати" за русинство (бо, сарака,говорити не махавучи руками щи ся не научив. Ид ньому будут прикапчані стояти кум-сват-брат-кум-сват-брат... Айбо задарь прийде. Най нам ни приказує, што нам чинити. Русини видят ож вни ся му не люблят. И вун ся русинам не любит. И Литвина туй нам не треба. Оби напаскудити Ющенкові, уже зачав штось блемотіти за русинув, як лем прийшов на Подкарпатя. Електорат му треба!!! Десь до теперь бов? И Ющенко наш електорат хоче. Штось доброє русинам учинив за то,што сперед роком за тя голосовали. Нич! Нич! Нич! Ба та што теперь хочеш?

  4. Крек 2006-03-12 / 11:50:00

    Еухаріст - мабуть хоче епозирати де її муженьок парився:)

  5. Еухаріст 2006-03-11 / 21:31:00

    Ано, буде у нас президент. А чо би хтела у нас його баба?

  6. Ridic 2006-03-11 / 21:21:00

    Богу - богове, людям - людське, а президенту, з кумами, братами і сватами - наш вибор! Єжішко! Дай нам мало розуму. Пороч они мислять же ми нені йсоу ліде !

  7. nemos 2006-03-11 / 17:08:00

    цікаво, за кого тут агітують?
    бо проти кого очевидно, хоча аргументи на кшалт "Посмотрим на его честные руки, которые ничего не давали "любим друзям" демагогія, не більше.

  8. Армагедон 2006-03-11 / 16:45:00

    Повністю згідний. Якщо Балога - "політичний брат" Різака, програє вибори на Закарпатті, Ющенко пожене його в три шиї і накаже пасти з Петьовкою свиней у Завидові. Єдине на що вони здатні це підло із-за угла робити пакості. Тут вони профі - нічого не повіш. Но нич 26 ушитко буде видно, але на жаль адмінресурс вони вже почали використовувати.

  9. Фрейд 2006-03-11 / 16:41:00

    Та це хіба дурний не розуміє що Балога на смерть переляканий тим що не стане головою обласної ради, тому і викликав "важку артилерію" Та його вже ніщо не врятує і третього пришестя не буде...

  10. 2006-03-11 / 16:29:00

    Думаю, что балогу и Ющенко не спасёт от краха. Так что пусть приезджает, будем ждать с нетерпением. Посмотрим на его честные руки, которые ничего не давали "любим друзям".

  11. 2006-03-11 / 16:25:00

    Мартинсько-ратушняківським друзям: Ви що, РІО обчиталися? Чи з Ратою наспілкувалися? Думаю, 27 березня стане для вас холодним душем, який приведе вас до тями.