Де в Ужгороді можна зробити щеплення від коронавірусу?

Центр вакцинації, нагадаємо, працює щодня із 10:00 до 15:00, у вихідні – з 9:00 до 16:00, щепитися від коронавірусу можуть усі охочі, віком від 18 років. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний номер.
Вакцинуватися можна і в сімейних амбулаторіях, де наявні вакцини Comirnaty/Pfizer, Moderna, CoronaVac та AstraZeneca (ця вакцина лише для тих ужгородців, які мають отримати другу дозу). Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, який скерує до одного з пунктів щеплень в Ужгороді, які розташовані за адресами:
- вул. Капушанська, 16 (амбулаторія №7)
- вул. Іштвана Сечені, 50 (амбулаторія №4)
- вул. Сергія Мартина, 2 (амбулаторія №3)
- вул. Олександра Грибоєдова, 20 В (амбулаторія №8) .
Крім того, мобільні бригади виїжджають для колективної вакцинації працівників в організовані колективи.
Ужгородська міська рада
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- У християн західного обряду сьогодні – Вербна неділя: історія та традиція свята
- Перезавантаження під сонцем Валенсії: як родини закарпатських військових відпочили в Іспанії
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- «Дядя Вася»: спокій та позитив серед війни. Історія бійця 128-ї бригади
- Від сімейного лікаря до стента: на Закарпатті презентували алгоритм, що рятує життя
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Туберкульоз без паузи: чому медики готуються до спалаху
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Психологічні наслідки війни: в Ужгороді обговорили масштаби проблеми
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Історія одного пам’ятника: Олександр Духнович
- Чому не обов’язково їсти суп і як це впливає на організм — пояснює лікар Михайло Гаврилець
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- Як політолог з Ужгорода став командиром екіпажу БпЛА на передовій
- «Наше завдання — стримувати ворога»: як на фронті тримають оборону поліцейські-мінометники із Закарпаття
- Туберкульоз не відступає: Закарпаття серед регіонів із найвищою захворюваністю – близько 600 нових випадків щороку
- «Не маємо права на помилку, — воно дуже жорстке по відношенню до нас», – начальник вибухотехнічної служби поліції Закарпаття про роботу підрозділу
- Позивний “Імпорт”: як IT-фахівець із Чехії став оператором дронів у 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

До цієї новини немає коментарів