Закарпатський "Мункач" обіграв "Любомир"

В сьомому турі Другої Ліги МФА вдома приймав "Любомир" із Ставища, - пише Mukachevo.net.

"Мункач" очікувано почав гру активніше і вже на 15-й хвилині досяг успіху. З кутового на дальню стійку навісив Стень, там поборовся за м’яч Вовкун і головою скинув на Василя Луціва. Десятка закарпатців підробив м’яч і з лівою з 10 метрів вразив ближній кут – 1:0.

На 28-й хвилині ставищенці заробили право на пенальті. Марченко зі стандарту навісив у карний майданчик, м’яч відлетів до Тимошенко, якому по нозі вдарив Гірний. Пенальті виконував той, хто його заробив, але Чернятинський виграв дуель у Тимошенко.

На 86-й хвилині ніхто "Любомир" спробував зрівняти рахунок, однак невдало. Тим часом гравець Мункача Стень з лівого флангу видав чудовий пас на хід Гірному і Максим опинився перед воротами Любомира. А далі гравець Мункача пробив повз воротаря, чим подвоїв перевагу власної команди – 2:0.