Представники Молодіжних рад 7 громад Луганщини зустрілися з керівництвом Ужгорода

Представники Молодіжних рад 7 громад Луганщини зустрілися з керівництвом Ужгорода
Представники Молодіжних рад 7 громад Луганщини сьогодні зустрілися з керівництвом Ужгорода – міським головою Богданом Андріївим, його заступником Василем Гомонаєм, секретарем міської ради Арсеном Мелкумяном, а також із начальницею управління у справах культури, молоді та спорту Ольгою Василиндрою і заступником начальника відділу молоді та спорту цього управління Романом Воловаром.

 

Молодь зі сходу України за програмою проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» кілька днів перебуває на Закарпатті з навчальним візитом, аби познайомитися з роботою місцевих молодіжних рад, кращими практиками, успішними кейсами, обмінятися ідеями та започаткувати майбутні спільні ініціативи.

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав гостей, наголосив, що ініціативні, активні молоді люди – завжди більш успішні в усьому, побажав натхненно працювати, вигравати проєкти, досягати успіхів, запросив ще приїздити на Закарпаття, знайти в Ужгороді щирих друзів і надійних партнерів.

Керівниця Ужгородської молодіжної ради Олена Біланіна, яка модерує візит, попросила розповісти про те, як молоді вибудовувати діалог із владою, яких помилок варто уникати, розповіла про успішно реалізовані ініціативи, які підтримала міська влада. Наголосила, що конструктивним є не лише критикувати, а й пропонувати щось натомість, долучатися до вирішення проблем.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Заступник міського голови Василь Гомонай розповів про співпрацю міської влади з Молодіжною радою Ужгорода, Ужгородським національним університетом, конкурс молодіжних ініціатив, який щороку проводить міськрада, підтримку творчої молоді, спортсменів, випускників, які найкраще здали ЗНО, медалістів, призерів олімпіад із навчальних предметів, стипендію міського голови для обдарованої молоді тощо.

На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять, у приміщенні та текст «VIS CUTURE»

Представники молодіжних рад Чмерівської, Біловодської, Троїцької, Новопсковської, Попаснянської, Красноріченської та Рубіжнянської розповідали про свою роботу, ділилися враженнями від Ужгорода та закарпатських громад, де вони вже встигли побувати. «У вас дуже натхненна молодь, цікаве місто», «нам потрібно ще багато працювати, щоб вийти на ваш рівень, заздрю вашому рівню комунікації молоді з владою», «проблеми у нас дещо схожі з вашими, молодь теж виїздить, але у вас переважно за кордон і повертаються, а у нас – в межах України і вкрай рідко повертаються», – говорили молоді люди.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

13 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів