Триває відкрита першість Закарпатської області з плавання

Триває відкрита першість Закарпатської області з плавання
Понад 150 учасників – 11 команд з Ужгорода, Чернівців, Мукачева, Рахова 16-17 жовтня у спорткомплексі "Буревісник" в Ужгороді змагаються у відкритій першості Закарпатської області з плавання. Хлопці та дівчата старшої, середньої та молодшої вікової категорії плаватимуть на різні дистанції та різними стилями.

 

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

На урочистому відкритті сьогодні від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, депутатів та виконавчого комітету міськради, юних спортсменів, їхніх тренерів, суддів привітав заступник міського голови Василь Гомонай.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

Подякував організаторам, тренерам за відповідальну роботу з дітьми, що не лише тренують спортивні навички, допомагають здобувати результати, а й гартують характер. Учасникам змагань подякував за те, що пропагують здоровий спосіб життя займаються спортом, побажав наполегливості, перемог, а командам, які приїхали з інших міст, гарно провести час в Ужгороді.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди плавають, у приміщенні та басейн

Із привітаннями та побажаннями виступили також начальник відділу фізичної культури і спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін та голова Федерації водних видів спорту Закарпатської області Роберт Левицький.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

16 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів