Гуцулка і гопак: у центрі Ужгорода танцювали студенти Закарпаття і Харківщини

Гуцулка і гопак: у центрі Ужгорода танцювали студенти Закарпаття і Харківщини
"Змінимо країну разом!" — такий танцювальний захід влаштували 20 жовтня в Ужгороді. Його організувала на площі Театральній студентська арт-платформа "Закарпаття–Слобожанщина: формула майбутнього". Директорка Ужгородського інституту культури Наталія Шетеля розповіла: долучилися їхні студенти і викладачі, а також із Харківської області.

 

Розпочали захід із виступу мажореток. Після цього студенти Закарпаття та Харківщини показали народні танці.

"Дівчата з Харківщини демонстрували своє хореографічне мистецтво, свій колорит, а ми – свій, — сказала викладачка Ужгородського інституту культури і мистецтв Єлізавета Бабяк. — Для сьогоднішнього флешмобу ми вибрали танці з двох регіонів Іршавщини і Гуцульщини. Сьогодні ми представляли танці раківчанку та гуцулку".

Студенти Лозівського коледжу мистецтв виконували танці Закарпаття. Студентка коледжу Ліана Кобець сказала: "Також ми привезли свою хореографію – Слобожанщини. Все це ми швидко зробили в одному флешмобі. Вони вивчили нашу хореографію, ми – їхню".

Під час виступів танцюристи змінили кілька костюмів, каже студентка Лозівського коледжу мистецтв, що на Харківщині, Анна Злодеєва. Втілили проєкт "Змінимо Україну разом!" за грантові гроші, каже директорка Ужгородського інституту культури і мистецтв Наталія Шетеля.

"Грантовий проєкт включає 100 тисяч гривень зі співфінансування обласної ради. 30% нам допомогла Закарпатська облрада, 70% — від "Єврорегіон Карпати". В межах проєкту ми запросили студентів, оплатили їм проїзд, харчування, а живуть вони у нашому студентському гуртожитку", — пояснила директорка інституту.

Суспільне Закарпаття

 

 

21 жовтня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів