Пізнати Ужгород: як відкрити місто, користуючись аудіогідами 10-ти пізнавальних маршрутів (ФОТО)

Пізнати Ужгород: як відкрити місто, користуючись аудіогідами 10-ти пізнавальних маршрутів (ФОТО)
Період новорічно-різдвяних свят у розпалі. В Ужгороді помітно побільшало гостей й туристів. Куди повести друзів та рідних, що гостюють на свята, що їм показати? Якщо й вам це питання актуальне, проєкт «Пізнай Ужгород» - в поміч.

 

Аудіогіди 10-ма унікальними маршрутами Ужгородом доступні в мобільному додатку izi.TRAVEL абсолютно безкоштовно. Це мандрівки давнім містом, Ужгородом епохи Габсбургів та Чехословацької республіки, путівники у пошуках мініскульптур, ботанічними дивами міста, християнськими та єврейськими пам'ятками й іншими цікавими локаціями.

«Ужгород – це справжня мозаїка. Маршрути нашого проєкту – частинки цієї мозаїки. До прикладу, маршрути, які я розробляв. Це ботанічні дива міста над Ужем, адже Ужгород справді є дивовижним ботанічним садом, у нас дуже м’яка зима, завдяки чому зиму переживають унікальні рослини. Навіть зараз, взимку, можна подивитися як виглядає ліванський кедр, який в Україні росте тільки в Криму та на Закарпатті, Липова алея, ясен в центрі міста. Кому цікава легка, але пізнавальна інформація, якраз маршрут про рослини Ужгорода, впевнений, сподобається. Інший мій маршрут про духовний спадок. Маршрут багатьма старими церквами міста, у ньому можна дізнатися про релігійні особливості Ужгорода, конфесії, родзинки. А на загал, проєкт «Пізнай Ужгород» виконує усі забаганки туриста, він безплатний і на будь-який смак» - розповідає Юрій Яновський, гід-екскурсовод, автор маршрутів «Ботанічні дива Ужгорода» та «Християнська духовність в історії та житті Ужгорода».

За час існування проєкту на мобільній платформі, аудіогідами  скористалися тисячі туристів й гостей міста, залишивши сотні схвальних відгуків такому формату екскурсій. Ужгородці теж охоче пізнають місто з допомогою мобільного застосунку.

«Ми з чоловіком, гуляючи містом, вирішили  не тільки приємно, а й з користю провести час. Давно чули про проєкт, нарешті протестували його. Для екскурсії обрали маршрут Тетяни Літераті «Прогулянка набережною під липами». Це надзвичайно цікаво, адже, екскурсія розкрила наше улюблене місце в Ужгороді абсолютно по-іншому. А ще було дуже приємно побачити у мобільному застосунку ролик «Давай вже, їдь до Ужгорода», який ми з командою БО Фонд Андрія Півня створили з метою запросити туристів та гостей до нашого міста» - ділиться враженнями Віра Півень, ужгородка, керівниця Фонду Андрія Півня.

Розпочати мандрівку Ужгородом з допомогою віртуального екскурсовода дуже просто. Достатньо завантажити мобільний додаток izi.travel, у пошуку задати «Ужгород», перейти на проєкт «Пізнай Ужгород» та обрати екскурсію, яка вам чи вашим гостям до душі.

Або ж достатньо засканувати Qr-код на сувенірному наборі листівок "Пізнай Ужгород". Його можна придбати у місцевих кав'ярнях Eat me та Riverside.

Посилання на аудіогіди проекту - https://izi.travel/ru/f8f2-piznay-uzhgorod/uk

zakarpattya.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів