Вийшли з відпустки: "ужгородці" почали зимовий тренувальний збір

Вийшли з відпустки: "ужгородці" почали зимовий тренувальний збір
“Ужгород” вийшов з відпустки: 20 січня команда розпочала зимовий тренувальний збір. Підопічні Богдана Блавацького у процесі підготовки до весняної частини Першої ліги провели тренування на футбольному полі стадіону “Авангард”.

 

За словами наставника команди, “ужгородці” наразі готуватимуться вдома, наприкінці січня заплановані й спаринг-матчі — проти “Миная” та “Мункача”.

Також розповів Богдан Блавацький і про кадрові зміни в команді. “Крім тих 10-ти гравців, з якими ми попрощалися наприкінці року, команду покинув і Сергій Машталір, якого запросила київська “Оболонь”. Він вважає, що це крок вперед. Він робив вже такі спроби, але не виходило, і він повертався назад. Ми, звичайно, бажаємо йому успіху. Також “Ужгород” може покинути Михайло Готра. Чекаємо, яке рішення прийме угорська “Кішварда”. Якщо він підпише контракт, то однозначно ми будемо когось шукати. Якщо не підпише — повернеться в нашу команду”, — зазначив головний тренер.

“Ми нікого не виганяємо, гравці шукають для себе кращі варіанти продовження кар’єри. Ми готові були залишити місцевих футболістів, але їх не влаштовувала роль в команді, можливо, хотіли більше ігрового часу. Під час першого етапу підготовки ми не будемо поспішати. Нам дуже потрібні гравці групи атаки, оборона у нас більш-менш збалансована, якщо нам знову в оренду віддадуть Владислава Чушенка й Олександра Савошка”, — розповів наставник.

ФК "Ужгород"

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

21 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів