Богдан Андріїв бере участь у Diia Summit – технологічній презентації послуг та документів у Дії

Богдан Андріїв бере участь у Diia Summit – технологічній презентації послуг та документів у Дії
Ужгородський міський голова в Києві долучився до запуску спеціального правового режиму Дія.City та інших онлайн-продуктів.

 

Серед інновацій – зміна місця реєстрації як на порталі, так і в застосунку Дія. З минулого року ця послуга працювала як експериментальний проєкт, а також проходила бета-тестування. Зміна місця реєстрації — одна з найпопулярніших послуг в Україні, однак дуже складна та бюрократична. Тому кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а більше мільйона людей – без реєстрації взагалі. Відсьогодні українці зможуть змінити своє місце проживання просто в кілька кліків у своєму телефоні або на порталі Дія.

Територіальні громади вестимуть реєстри виключно в електронній формі. Людина просто може вказати адресу, за якою фактично проживає, на порталі або у застосунку Дія та отримати підтвердження від власника житла. А чоловікам більше не треба буде додатково ходити до військкоматів, щоб змінити місце реєстрації. Достатньо тільки перевірити й за потреби зазначити дані про військовий облік в Дії.

Крім цього, незабаром усі громадяни України, старші 60 років, отримають від держави безкоштовний, якісний, сучасний, швидкий смартфон і пільговий тариф. Про це під час саміту заявив Президент України Володимир Зеленський. Також Глава держави анонсував нову послугу в Дії – опитування. Це важливий сервіс для розвитку е-демократії в країні. А ще – запуск простору «Дія City», що зробить Україну привабливою для ІТ-компаній та стартапів. «Дія City», повідомив Президент, це спеціальний правовий та податковий режим, що створює сприятливі умови для розвитку ІТ-бізнесу, а також запроваджує комплекс стимулів для становлення України як високотехнологічної цифрової держави.

Також на саміті розповідають про нові довідки, цифрові документи і послуги, які можна отримати в застосунку «Дія». Серед них – послуга належний користувач, яка дозволить передавати право на керування авто іншій людині, довідка про несудимість тощо.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

08 лютого 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів