В Ужгороді провели заняття з фітнесу просто неба
![В Ужгороді провели заняття з фітнесу просто неба](/images/news/2022/5/max/5453453.jpg)
Долучитися до заходу могли усі охочі. З собою люди приносили каримати та воду. На безплатні заняття з фітнесу понад місяць приходить вимушена переселенка Любов Тімукіна. "Христина моя тренерка. Ми познайомилися в "Совиному гнізді". Ми волонтерили. Христина ходила туди, а зараз менше роботи. Ми познайомилися. Вона запропонувала, а я якраз давно збиралася йти тренуватися. Я приїхала з Київської області на початку війни. Я збиралася, збиралася і тут думаю, що це, мабуть, саме час. Почала ходити. Спочатку я прийшла на безплатні заняття, щоб попробувати, а потім вже почала ходити за записом. Мені дуже подобається, особливо — ці заняття безплатні, бо все на свіжому повітрі, поруч річка й природа. Дуже класно", — каже жінка.
Вимушена переселенка Лариса Шолохова на заняття з фітнесу привела свою дочку Катерину: "Моя дитина займається фехтуванням у Києві. Ми ось приїхали минулого тижня сюди. Знаємо, що тут теж є школа фехтування, звернулися туди, нас прийняли тимчасово, а там ми дізналися про це. Вона дуже хоче займатися, тому що хоче повернутися до мирного життя, трішки хоче драйву у своєму житті, бо ми вже втомилися бути просто біженцями, а це трішки додає сенсу в наше життя".
Вікторія Івченко на заняття з фітнесу прийшла вперше. Жінку запросила подруга. "Життя триває і треба щось робити, щоб далі жити, щоб свій дух і фізичну форму підтримувати. Я з Луганська приїхала. Я вже 8 років подорожую: спочатку в Кривій Ріг поїхала, а зараз через війну в Ужгород приїхала", — розповіла жінка.
Безплатні заняття з фітнесу просто неба Роман Дорофеєв та Христина Куришко проводять понад місяць щонеділі. "Ми вирішили проводити безплатні тренування, коли почалася гарна погода. Оскільки тут може поміститися більше учасників, то ми хотіли охопити більше аудиторії, а тим більше — хотіли зробити це все безплатно для того, щоб люди могли собі в неділю дозволити тренування і це було б максимально доступно. Тепер така ситуація в країні й людям потрібне психологічне, емоційне розвантаження, а такі тренування якраз підходять. Ми з Христиною вирішили проводити тренування разом, бо так набагато цікавіше. Наприклад, у мене є своя програма. Я проводжу розминку й основну частину. Христина розуміється у функціональному тренуванні, тому вона завершує тренування і стретчинг", — каже Роман Дорофеєв.
"З собою треба мати спортивну форму, також килимок, чи просте покривало, щоб можна було лягти, а також пляшку води. 10 хвилин розминка, 35 хвилин основна частина — це фітнес, присідаємо, робимо вправи на всі групи м'язів, далі робимо заминку, 10-15 хвилин стретчингу, розтягуємо м'язи, щоб вони потім не боліли. Потім 5 хвилин лежимо, дихаємо повітрям, слухаємо звуки природи", — розповіла тренерка Христина Куришко.
Триває заняття з фітнесу годину. Долучитися можуть всі охочі: підлітки та дорослі.
Суспільне Закарпаття
-->
До теми
- В Ужгороді відкрили перший в області Олімпійський сквер на честь закарпатців-олімпійців
- Ужгородка Надія Дьолог здобула срібло на Кубку світу з фехтування на візках
- В Ужгороді відбувся чемпіонат України з петанку серед чоловіків
- В Ужгороді – Кубок України з джиу-джитсу
- Спорт для всіх: стартує безкоштовний проєкт з гендерної рівності для вчителів та вчительок фізичної культури
- Понад 800 кращих танцівників і танцівниць України приїхали на турнір із бальних танців «Uzhhorod Open»
- Ватерполісти команди «Динамо» (Ужгород) стали бронзовими призерами відкритого чемпіонату України з водного поло
- Ужгородка Надія Дьолог братиме участь у Паралімпійських іграх-2024 у Парижі
- В Ужгороді відбудеться турнір з професійного боксу на підтримку ЗСУ
- В Ужгороді відкрили перший на Закарпатті хаб популярного в Україні проєкту «Відкриті уроки футболу»
- Майже 68 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали учасники благодійного велозаїзду в Ужгороді
- Гандболістки "Карпат" вибороли "срібло" жіночої Суперліги України
- 300 юних спортсменів змагаються у відкритій першості Ужгорода з плавання
- Прикордонники-гирьовики змагалися в чемпіонаті України пам’яті героїв-побратимів
- Закарпатка Наталія Мага стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу
- Юні ужгородські баскетболісти захистили титул чемпіонів
- 502 700 гривень на підтримку ЗСУ зібрали на Krayna Uzhhorod Marathon 2024
- "Спорт дає розуміння сенсу життя": як проходять заняття в інклюзивній футбольній секції в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся традиційний міжнародний турнір з петанку Сакура-2024
- Закарпатці успішно виступили на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО
До цієї новини немає коментарів