В Ужгороді провели заняття з фітнесу просто неба

В Ужгороді провели заняття з фітнесу просто неба
28 людей взяли участь у безплатному занятті з фітнесу 22 травня в Ужгороді. Провели таке тренування просто неба тренери Роман Дорофеєв та Христина Куришко. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.

 

Долучитися до заходу могли усі охочі. З собою люди приносили каримати та воду. На безплатні заняття з фітнесу понад місяць приходить вимушена переселенка Любов Тімукіна. "Христина моя тренерка. Ми познайомилися в "Совиному гнізді". Ми волонтерили. Христина ходила туди, а зараз менше роботи. Ми познайомилися. Вона запропонувала, а я якраз давно збиралася йти тренуватися. Я приїхала з Київської області на початку війни. Я збиралася, збиралася і тут думаю, що це, мабуть, саме час. Почала ходити. Спочатку я прийшла на безплатні заняття, щоб попробувати, а потім вже почала ходити за записом. Мені дуже подобається, особливо — ці заняття безплатні, бо все на свіжому повітрі, поруч річка й природа. Дуже класно", — каже жінка.

Вимушена переселенка Лариса Шолохова на заняття з фітнесу привела свою дочку Катерину: "Моя дитина займається фехтуванням у Києві. Ми ось приїхали минулого тижня сюди. Знаємо, що тут теж є школа фехтування, звернулися туди, нас прийняли тимчасово, а там ми дізналися про це. Вона дуже хоче займатися, тому що хоче повернутися до мирного життя, трішки хоче драйву у своєму житті, бо ми вже втомилися бути просто біженцями, а це трішки додає сенсу в наше життя".

Вікторія Івченко на заняття з фітнесу прийшла вперше. Жінку запросила подруга. "Життя триває і треба щось робити, щоб далі жити, щоб свій дух і фізичну форму підтримувати. Я з Луганська приїхала. Я вже 8 років подорожую: спочатку в Кривій Ріг поїхала, а зараз через війну в Ужгород приїхала", — розповіла жінка.

Безплатні заняття з фітнесу просто неба Роман Дорофеєв та Христина Куришко проводять понад місяць щонеділі. "Ми вирішили проводити безплатні тренування, коли почалася гарна погода. Оскільки тут може поміститися більше учасників, то ми хотіли охопити більше аудиторії, а тим більше — хотіли зробити це все безплатно для того, щоб люди могли собі в неділю дозволити тренування і це було б максимально доступно. Тепер така ситуація в країні й людям потрібне психологічне, емоційне розвантаження, а такі тренування якраз підходять. Ми з Христиною вирішили проводити тренування разом, бо так набагато цікавіше. Наприклад, у мене є своя програма. Я проводжу розминку й основну частину. Христина розуміється у функціональному тренуванні, тому вона завершує тренування і стретчинг", — каже Роман Дорофеєв.

"З собою треба мати спортивну форму, також килимок, чи просте покривало, щоб можна було лягти, а також пляшку води. 10 хвилин розминка, 35 хвилин основна частина — це фітнес, присідаємо, робимо вправи на всі групи м'язів, далі робимо заминку, 10-15 хвилин стретчингу, розтягуємо м'язи, щоб вони потім не боліли. Потім 5 хвилин лежимо, дихаємо повітрям, слухаємо звуки природи", — розповіла тренерка Христина Куришко.

Триває заняття з фітнесу годину. Долучитися можуть всі охочі: підлітки та дорослі.

Суспільне Закарпаття

 

22 травня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів