Групу українців, що намагалися незаконно перетнути кордон, затримали на Закарпатті (ФОТО)

У ході реалізації наданої оперативниками Мукачівського загону інформації, військовослужбовці відділу «С» виявили на околиці села Ділове групу осіб чоловічої статі, які прямували в бік кордону. Усіх їх затримали та доправили до прикордонного підрозділу.
Затриманими виявились військовозобов’язані мешканці міста Костянтинівка Донецької області. Прикордонники з’ясували, що п’ятеро із них родичі - 51-річний батько та четверо його синів домовилися зі своїм земляком, який є власником мікроавтобуса, що той доставить їх у прикордоння, а далі вони усі разом планували незаконно потрапити до Румунії.
Проте, на заваді їх планам стали охоронці кордону.
На чоловіків було складено протоколи про вчинення правопорушення передбаченого ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справу скерували до суду, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.



До теми
- Поліція Тячівщини розслідує ДТП, у якій загинув 43-річний мотоцикліст
- Футболіст португальської «Браги» отримав перший паспорт громадянина України в Ужгороді
- Представник Омбудсмана заявив про порушення у Берегівському РТЦК. В обласному ТЦК обіцяють перевірити факти
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- На Закарпатті виявили порушення під час міжнародного перевезення пасажирів
- 23 серпня у замку Паланок знову варитимуть Леквар Перемоги!
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- Закарпатська митниця: понад 25 млн грн штрафів надійшло до бюджету
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- На Закарпатті затримано пенсіонера за підозрою у зґвалтуванні двох малолітніх сестер
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- Піротехніки знищили мінометну міну, яку виявили мандрівники на Рахівщині
- На спуску з Говерли травмувався турист з Одеси: чоловіка евакуювали рятувальники
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- На Закарпатті родина, ймовірно, отруїлася чадним газом: дитину перевели до обласної лікарні
- ДБР і прокуратура повідомили про підозру трьом посадовцям районного ТЦК на Закарпатті
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Закарпатські вогнеборці у складі зведеного загону ДСНС України гасять пожежі у Франції
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув

До цієї новини немає коментарів