Укриття школи в селі Руські Комарівці готове до навчання

1246 з 1253 навчальних закладів у Закарпатській області уже перевірила комісія щодо готовності до початку навчання. Це 99 %. Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець. За її словами, перевірки ще тривають. Для того, аби навчальні заклади працювали в очному режимі потрібно було отримати заяви від батьків щодо побажань форми навчання, а також мати укриття, аби діти могли сховатися під час повітряної тривоги. Скільки закладів почнуть працювати в очному режимі, будуть вирішувати до 1 вересня.
Суспільне побувало в школі в селі Руські Комарівці, де проходитиме навчання офлайн. Укриття в цьому закладі готували тиждень. Про це розповіла директорка Лариса Сарваш. За її словами, до роботи залучили колектив школи та батьків. Укриття облаштували в окремій будівлі. Приміщення розташоване на подвір'ї навчального закладу. Тут є 4 кімнати та коридор.
"До цього тут були навчальні класи й харчоблок нашої школи. Ми з працівниками та Державною службою надзвичайних ситуацій сіли й вирішили, що ми можемо зробити в нашій школі укриття саме тут, де ми зробили. А саме — розібрати класи, підготувати їх до того, щоб під час повітряної тривоги з дітками продовжувати навчальний процес. Тобто не просто заховатися з дітьми й чекати закінчення повітряної тривоги, а змогли б проводити якісь уроки, якісь ігри", — розповіла директорка Лариса Сарваш
д
Суспільне Ужгород
До теми
- Як жити з діабетом упевнено: в Ужгороді стартує Школа діабету для дітей і дорослих
- Через бойові дії із суттєвим запізненням курсує низка потягів до Закарпаття
- Меценатів просять долучитися до облаштування Краєзнавчого музею Тячівщини імені Олега Куцина
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Закарпатській обласній станції переливання крові терміново потрібні донори з негативним резус-фактором
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- В Ужгороді покажуть документальний фільм про евакуацію цивільних із прифронтової Костянтинівки
- В Ужгороді завершилася літня школа гончарства просто неба
- Амброзія: непомітний ворог, який щороку краде здоров’я мільйонів
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Музикант Шандор Шрайнер запрошує сьогодні на ювілейний концерт-бенефіс «Музика мого життя»
- В Ужгороді презентували книгу «Карпатські контрасти»: про що вона
- Під час «Сакура фесту» в Ужгороді на військо зібрали понад 1,2 млн грн
- «Цей ліс живий, у нього добрі очі…»: у Карпатській філії відзначили переможців молодіжного фотоконкурсу
- Навчання під звуки скрипки: як в Ужгороді заснували першу в Європі школу для ромів
- Ради ВПО: інструмент впливу чи формальність
- Напередодні Великодня Закарпастький осередок ГО «Захист держави» провів атмосферний мистецький майстер-клас із живопису у Старому Селі
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
До цієї новини немає коментарів