За вбивство колишнього чоловіка мешканку Сваляви засудили до 8 років ув’язнення

У суді прокурор довів, що обвинувачена в ході конфлікту з колишнім чоловіком нанесла йому удар кухонним ножем у грудну клітку. Унаслідок отриманого проникаючого поранення потерпілий помер у кареті швидкої медичної допомоги дорогою до лікарні. Попри те, що подружжя давно розлучилося, вони спільно проживали в будинку у Сваляві, де у вересні 2019 року і трапилася подія.
Під час судового розгляду жінка вину не визнала, однак розповідала різні версії події. Медикам, які прибули на виклик у день інциденту, повідомила, що чоловік прийшов додому вже з отриманим напередодні пораненням. Надалі ж притримувалася показів, що захищалася, коли він намагався вдарити її під час приготування вечері на кухні. Таку версію спростував експерт, спираючись на характер поранення потерпілого. З огляду на це суд дійшов висновку, що обвинувачена такими свідченнями намагалася уникнути призначення їй законного покарання.
Наразі вступ вироку в законну силу очікується, триває час на апеляційне оскарження.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Пункт пропуску «Солотвино – Сігету Мармацій»: через ремонт мосту відзавтра, 15 вересня, обмежують рух на 45 днів
- На Виноградівщині взято під варту підозрюваного у спробі зґвалтування
- Фальшивий паспорт Саудівської Аравії та 100 тис. грн хабаря не врятували порушника
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Закарпатець намагався провезти Wi-Fi роутери на пів мільйона без декларування
- Протидія митним правопорушенням: понад 600 фактів задокументували закарпатські митники на кордоні з Євросоюзом
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру керівнику підприємства за спробу контрабанди лісоматеріалів
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- На Закарпатті відзначили 100-річчя відомого краєзнавця Юрія Качія
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді
- Ужгородець помер від коронавірусу – це перший летальний випадок у цьому році
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- Укртрансбезпека оштрафувала закарпатського перевізника на 17 тис. грн
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- На Закарпатті 18 дітей з діабетом отримали сучасні інсулінові помпи
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- У Хусті депутат налагодив незаконну торгівлю безакцизними електронними сигаретами — прокурор повідомив йому про підозру
До цієї новини немає коментарів