Мешканця Києва, в якого знайшли партію кокаїну на понад 1 млн грн та вогнепальну зброю, засудили до 9 років за ґратами з конфіскацією майна
Протиправну діяльність чоловіка правоохоронці викрили на початку березня. Було встановлено, що в автомобілі «Toyota Land Cruiser» він зберігав і перевозив пістолет із патронами без відповідного дозволу. Крім того, у транспортному засобі виявили десятки пакетиків із кокаїном загальною вагою понад 170 г, розфасовані канабіс і метамфетамін, а також пакетики із псевдоефедрином. Останній, відповідно до висновку експертизи, є прекурсором і може використовуватися для виготовлення наркотичних засобів.
У судовому засіданні чоловік лише частково визнав свою вину. Він розповів, що вказану партію наркотиків і прекурсорів тримав у себе вдома, в Києві, звідки привіз на Закарпаття 24 лютого. При цьому мотиву збувати «товар» нібито не мав, а зберігав його для власних потреб. Варто зазначити, що вартість лише вказаної партії кокаїну на чорному ринку оцінюють у понад 1 млн грн. До вступу вироку в законну силу чоловік перебуватиме під вартою. Наразі триває час на апеляційне оскарження.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
- Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка

До цієї новини немає коментарів