В Ужгороді лунатиме музичний "фреш" як подяка європейським країнам за підтримку України

В Ужгороді лунатиме музичний "фреш" як подяка європейським країнам за підтримку України
22 січня ? День Соборності України, проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

Прикметно, що день Соборності припадає на період великої радості від Різдва Христового.

Як тоді, так і сьогодні українці вкотре змушені виборювати незалежність та цілісність своєї країни. Ця жорстока війна з російським агресором принесла на нашу землю багато горя та сліз. Наші захисники показали і доказали всьому світові свою відвагу, міць, сталевість характеру та віру в перемогу.   

Як вияв подяки країнам, які підтримують Україну у війні, артисти Біг-Бенду Академічного естрадно-духового оркестру філармонії запрошують на святковий вечір - Музичний фреш з творів пристрасної Іспанії, теплої Італії, незвичайної Великобританії та інших дружніх країн.

Керівник – народний артист України Володимир Співак.

26 січня 2023 року о 18:30  артисти виконають класичні, переможні композиції, що покликані потішити  закарпатців та гостей краю у ці нелегкі дні.

Солюватимуть у музичному вечорі відомі в краї та за його межами артисти – заслужений артист України Олександр Садварій (тенор), Галина Гаврилко (сопрано), Мирослава Швах-Пекар (мецо-сопрано), Анастасія Вишневська (мецо-сопрано), Ігор Литвинов (гітара), Наталія Лендєл (фортепіано).  

Ведуча – Ольга Донецька.

Захід проходитиме на підтримку Збройних Сил України.   

 

23 січня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів