На Закарпатті судитимуть чоловіка, який підпалив співмешканку (ФОТО)

Подія трапилася у жовтні минулого року. На щастя, закарпатцеві не вдалося довести свій задум до кінця.
У ході розслідування злочину було встановлено, що між чоловіком і його співмешканкою виникла сварка під час спільного розпивання алкогольних напоїв. Обвинувачений кілька разів вдарив потерпілу, а коли та впала – облив легкозаймистою речовиною і підпалив. Жінка отримала опіки голови та дихальних шляхів, які за висновком експерта є тяжкими тілесними ушкодженнями.
Після скоєного особу затримали та взяли під варту без права на заставу, де чоловік перебуває і зараз. За вказаний злочин йому може загрожувати ув’язнення на строк від 7 до 15 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Закарпатська обласна прокуратура
До теми
- Двоє науковців УжНУ увійшли до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України
- На Закарпатті СБУ ліквідувала масштабну схему для «ухилянтів»: затримано посадовця суду
- 5 років за ґратами проведе правоохоронець із Закарпаття, який перевозив ухилянтів у власному авто
- За матеріалами ДБР судитимуть лісників із Закарпаття, які завдали збитків довкіллю на понад 12 млн гривень
- За матеріалами СБУ 9 років тюрми отримали агенти фсб, які займалися підпалами на Закарпатті
- Підпал і смерть дитини: 9 років за ґратами для пари з Берегівського району
- Обрано голову Закарпатського окружного адміністративного суду
- У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів – суд задовольнив позов екологічної прокуратури
- Завищення вартості житла для дитини-сироти – на Ужгородщині прокуратура через суд повертає надмірно сплачені кошти
- Поліція Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність 50-річному місцевому жителю
- За підпал службового автомобіля поліції на Закарпатті судитимуть двох мешканців Рахівщини
- На Закарпатті суд обрав запобіжний захід двом служителям московського патріархату
- До 7 років позбавлення волі засуджено закарпатця за вбивство свого товариша
- Суд узяв під варту шістьох підозрюваних у справі про незаконне переправлення осіб через кордон на Закарпатті
- Скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Мукачівщини, який підозрюється в умисному вбивстві неповнолітнього
- 15 000 доларів за незаконне переправлення чоловіків через кордон - судитимуть двох закарпатців
- Суд зобов’язав Карпатський біосферний заповідник сплатити понад 2,6 млн грн за незаконну вирубку лісу
- В Ужгороді вранці горіло авто: поліція встановила винуватців підпалу
- Поліція завершила розслідування у справі щодо вбивства жителя селища Королево: обвинуваченому загрожує до 15 років ув'язнення
- Перед судом постане адвокат, який сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби без законних на це підстав
До цієї новини немає коментарів