Персональну виставку Володимира Микити з нагоди Дня народження митця відкрили в Ужгороді

Привітав іменинника і міський голова Богдан Андріїв, подякував Володимиру Микиті за творчість, у якій, наголосив, – багато світла і життєствердних кольорів, сили карпатської природи, побажав міцного здоров’я, натхнення і снаги для нової творчості! У виставці митець презентував 36 найновіших робіт, які створив упродовж року. Тут – найбільше пейзажів, зображень яскравих кольорів квітів і дерев. Позитивний життєствердний настрій, який підкреслили гості виставки, можна простежити в роботах «Іриси», «Пошук», «Гори», «Крізь дерева», «Ріка» тощо. Віддзеркалюють переживання автора через події навколо картини «Сумний Великдень» та «Сумний квиток». Мотиви дому розкрив у картинах «Вікно» та «Під плотом». У центрі експозиції – і портрет «Оголена».
Володимир Микита подякував численній публіці за увагу до творчості, розповів про створення цих картин, наголосив на важливості для нього Господньої підтримки і любові шанувальників.
Ужгородська міська рада
До теми
- На Закарпатті стартував місяць Заслуженого академічного Закарпатського народного хору
- 100-літній ювілей із дня народження відомого митця краю, народного художника України Василя Габди відзначили виставкою в Ужгороді
- В Ужгороді в обласній бібліотеці відбудеться зустріч із Закарпатським народним хором
- «Крок назустріч мрії»: інклюзивний проєкт, що змінює життя дітей через мистецтво
- 22 серпня оголосили результати фотоконкурсу «Закарпаття: у кадрі та серці»
- В Ужгороді з нагоди 70-річчя відкрилась ювілейна виставка робіт Михайла Повка
- Театральний сезон: що цікавого готують два театри Ужгорода
- Вистава Ремарка «Ніч у Лісабоні» уперше в Ужгороді
- «Традиції на полотні»: народний художник України Тарас Данилич представив в Ужгороді виставку робіт з нагоди 80-річчя ФОТО
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- «Закарпатське різьбярство: у вимірах минулого й сучасності» - відбудеться круглий стіл
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- Заслужений академічний Закарпатський народний хор побував із гастролями в Хорватії.
- Театр, що пережив трагедію: Маріупольський драмтеатр завершує 147-й сезон
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- «Кава на жорнах століть»: оновлена виставка в Ужгородському замку
- На сцені обласної філармонії в Ужгороді стартував Фестиваль сучасної духовної музики
- Вересень 2025 року буде місяцем Заслуженого академічного Закарпатського народного хору
- На завершення сезону: у Невицькому замку відбудеться показ вистави «Річард ІІІ»
- "Танець заради нього": історія Алевтини Чернової — хореографки з Києва в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів