Свалявський лісгосп має відшкодовувати 1 млн грн збитків, завданих незаконними рубками (ФОТО)

Зокрема, встановлено факт допущення у держлісфонді ДП «Свалявське ЛГ» незаконної рубки дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту. Відповідно до такс, Інспекція обчислила розмір шкоди заподіяної лісу та пред’явила претензію. Оскільки в добровільному порядку збитки відшкодовані не були, Інспекція подала позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області.
Рішенням Господарського суду Закарпатської області позовні вимоги задоволено. Судом вирішено стягнути з Державного підприємства «Свалявське лісове господарство» до спеціального фонду місцевих бюджетів Неліпинської та Полянської територіальних громад майже мільйон (889 887,92 гривень) збитків за порушення лісового законодавства.
Постановою Західного апеляційного господарського суду в січні 2023 року рішення Господарського суду Закарпатської області залишено без змін.
Накази Господарського суду Закарпатської області про примусове виконання рішення суду із заявою про відкриття виконавчого провадження направлено Свалявському відділу Державної виконавчої служби у Мукачівському районі Закарпатської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).
В.о.начальника ГУ Держекоінспекції в Закарпатській області Юлія ДАВИДОВА
До теми
- Наближене до природи лісівництво: лісівники Карпатської філії переймають досвід колег із Німеччини
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- Повідомлено про підозру закарпатцям, які незаконно вирубали дерев на понад 1 млн грн на території Брустурянського надлісництва
- Майже 9 млн грн шкоди довкіллю: на Закарпатті прокуратура подала три позови через незаконні рубки лісу у Брустурянському надлісництві
- Понад 500 гектарів нового лісу: на Закарпатті висадили 1,6 мільйона сіянців
- Лісопродукція зникала після офіційної рубки: на Закарпатті повідомлено про підозру майстру лісозаготівель
- Ліс допомагає відновлюватися: у Карпатській філії провели ретрит для військових
- На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті»
- На Закарпатті повідомлено про підозру ліснику, від пострілу якого загинув чоловік
- Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
- Понад дві доби виборювали ліс від вогню! Пожежу поблизу селища Воловець повністю ліквідовано (ФОТО)
- Карпатський лісовий офіс: лісову пожежу поблизу селища Воловець локалізовано (ФОТО, ВІДЕО)
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст
- На Львівщині лісівники Карпатської філії провели практичні протипожежні навчання
- Карпатський лісовий офіс: На Львівщині вперше висадили «Ліс пам’яті» на честь полеглого воїна-лісівника
- Діяти злагоджено та приборкати вогонь: лісівники Карпатської філії провели навчання з гасіння лісової пожежі
- Чутки про «масову загибель» не підтверджено: На Закарпатті перевіряють випадок загибелі дикого кабана
- Лісові оборудки на Закарпатті: за І квартал прокурори скерували до суду справи щодо понад пів сотні осіб — від лісничих до депутатів
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував знищення дубів у лісництві на 1,6 млн грн
- Підтримка армії: лісівники Карпатської філії передали авто для ЗСУ

До цієї новини немає коментарів