Чотири громади Закарпаття отримали пасажирські автобуси від угорського міста Веспрема

Чотири пасажирські автобуси отримало Закарпаття від громади угорського міста Веспрема. Їх передали 3-го червня на площі Народній в Ужгороді.
Про це повідомили на сторінці Закарпатської обласної ради у Facebook. По одному автобусу передали для Ясінянської, Вишківської, Ужгородської та Берегівської громад.
"Шість сучасних автобусів від Веспрема вже майже місяць обслуговують громади Чернігівщини, Харківщини та Сумщини, котрі ЗСУ героїчно звільнили від російських загарбників", — йдеться в повідомленні.
До теми
- Благодійна акція «Твоя кров – чиєсь завтра» відбудеться у четвер, 25 червня, в Ужгороді
- На Берегівщині течія понесла дітей: трьох вдалося витягнути, ще одну дитину шукають
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Потрійна автопригода на Виноградівщині: у Королеві внаслідок ДТП постраждала жінка
- Трагедія у горах на Закарпатті: через падіння дерева загинув чоловік
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- 12 хвилин боротьби за життя: 77-річну ужгородку реанімували після зупинки серця
- Опіки майже половини тіла: 8-річного закарпатця госпіталізували після інциденту біля річки
- Укрзалізниця збільшує кількість потягів до Закарпаття цього літа
- Закарпатські рятувальники отримали 300 кисневих балонів від благодійного фонду «Українські вогнеборці»
- Закарпатські медики увійшли до числа найкращих на чемпіонаті з екстреної медичної допомоги
- Закарпаття зустріло Героя: прах провідника українського державницького руху Андрія Мельника та його дружини Софії повернули в Україну
- Прокурори Закарпаття передали автомобіль та FPV - дрони військовим 128-ї бригади
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, що продав автомобілі, ввезені як «гуманітарна допомога» для ЗСУ на понад мільйон гривень
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- У межах «Сакура Фесту» в Ужгороді відбулася традиційна співоча хода
- Ужгород отримав гуманітарну допомогу від чеських партнерів
- «Сакура мрій» – в обласному центрі Закарпаття проведуть перформанс

До цієї новини немає коментарів