В Ужгороді відбувся дитячий турнір з мініфутболу

20 команд змагалися напередодні в Ужгороді у дитячому турнірі з мініфутболу (10 команд – хлопці 2015-2016 років народження та 10 – 2011-2012 років народження). Приїхали юні футболісти зі Львова, Берегова, Сваляви, Броньки, Довгого, узяли участь і місцеві гравці – КЗ ДЮСШ №1 Ужгорода, «Олімп», «Зінедін», «СДЮСШОР», «ФСТ Україна».
На полі стадіону «Автомобіліст» панувала атмосфера спортивної боротьби, юні спортсмени продемонстрували свої найкращі якості та здібності. За результатами ігор та серії пенальті визначили кращих у кожній віковій категорії. Переможців змагань привітали та нагородили міський голова Богдан Андріїв і начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук.
А кращими за результатами стали:
серед учасників 2015-2016 років народження –
1 місце – «Олімп»,
2 місце – ДЮСШ №1 Ужгорода,
3 місце – СДЮСШОР;
серед учасників 2011-2012 років народження –
1 – «Зінедін»,
2 місце – ДЮСШ №1 Ужгорода,
3 місце – «Олімп».
Суддівська колегія також відзначила професіоналізм гравців, нагороди отримали й кращі у номінаціях.
Серед учасників 2015-2016 років народження:
кращий воротар – Юрій Рущак («Олімп»),
кращий захисник – Данієль Мартин (СДЮШОР),
кращий нападник – Давид Варцаба (ДЮСШ №1 Ужгорода),
кращий гравець – Денис Батлюк (ДЮСШ №1 Ужгорода).
Серед учасників 2011-2012 років народження:
кращий воротар – Артем Бігун («Зінедін»),
кращий захисник – Арсен Фединець (ДЮСШ №1 Ужгорода),
кращий нападник – Антон Щубер (ДЮСШ №1 Ужгорода),
кращий гравець турніру – Дмитро Нікітін («Олімп»).
Усі команди-переможці, а також кращих футболістів нагородили пам'ятними кубками, медалями і грамотами від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, яке й організувало турнір.
Ужгородська міська рада
До теми
- В Ужгороді визначили переможців фінального туру чемпіонату України з водного поло серед юнаків
- Цими вихідними в Ужгороді та Мукачеві відбудуться масштабні забіги
- Успіх у столиці: динамівці із Закарпаття здобули медалі на всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою
- Команда Ужгородського ліцею «Лідер» – переможці проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування
- В Ужгороді стартував фінал всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування
- Ужгородські дзюдоїсти вибороли шість медалей на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- «Лавандовий забіг» відбудеться 26 червня на Закарпатті: відкрита реєстрація
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Закарпатські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з хортингу
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- В Ужгороді вперше проходить Відкрита першість міста та чемпіонат Закарпатської області зі скандинавської ходьби
- Закарпатські рятувальники – переможці обласного чемпіонату з армрестлінгу
- Тріумф у Грузії: ветерани із Закарпаття здобули золото і срібло чемпіонату Європи зі стронгмену
- Срібло чемпіонату і путівка у Вищу лігу для ЖФК «Ужгород» – в обласному центрі сьогодні вітали спортсменок
- Підготовка збірної України до міжнародних турнірів та останні новини європейського футболу
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- 450 тисяч гривень зібрали під час благодійного Krayna Uzhhorod Marathon
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До

До цієї новини немає коментарів