Літературний захід, присвячений Дню Української Державності, відбувся в Ужгороді

Літературний захід, присвячений Дню Української Державності відбувся в Ужгороді. В обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая зібрались відомі письменники, митці, науковці на чолі з організатором – директором народного музею літератури Закарпаття Василем Густі.
У межах заходу створена унікальна виставка книг, за допомогою якої можна у хронологічній послідовності прослідкувати тривалий історичний процес Державності України у контексті Закарпаття. Більше у сюжеті.
До теми
- В Ужгороді з нагоди 70-річчя відкрилась ювілейна виставка робіт Михайла Повка
- "Енеїда", якої ще ніхто не бачив: Закарпатський облмуздрамтеатр готує подію року
- Благодійний міні-ярмарок та вернісаж з нагоди Дня Незалежності України
- 24 події, понад 3 тисячі глядачів та 5 днів фестивалю: в Ужгороді завершився фестиваль «Кіно сусідів»
- Театральний сезон: що цікавого готують два театри Ужгорода
- Вистава Ремарка «Ніч у Лісабоні» уперше в Ужгороді
- «Традиції на полотні»: народний художник України Тарас Данилич представив в Ужгороді виставку робіт з нагоди 80-річчя ФОТО
- Хатні ікони початку ХХ століття можна побачити на виставці в Ужгородському скансені
- В Ужгородському скансені відкрили експозицію робіт Любові Матіко
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- «Краса врятує світ» – виставка картин Василя Кочана в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- Театр, що пережив трагедію: Маріупольський драмтеатр завершує 147-й сезон
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- «Кава на жорнах століть»: оновлена виставка в Ужгородському замку
До цієї новини немає коментарів