Всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс» запускають в онлайн-форматі

За словами організаторів, менш ніж за два тижні після запуску в офлайні команда проєкту отримала близько 1000 заявок на участь. Нині програма вже працює в Києві, Одесі, Кропивницькому, Подільську та Миргороді, а з жовтня розшириться на всі 27 центрів мережі.
Однак приблизно третина реєстрацій – це жінки з родин військовослужбовців, які проживають у віддалених населених пунктах, або в містах, де ще не відкрили Гончаренко центр. Тому організатори вирішили розширити формат та паралельно відкрити «Плюс-Плюс» в онлайні.
«Перші тижні роботи показали, що запит на проєкт надзвичайно великий. Наразі Гончаренко центри працюють у понад 25 містах України, але відмовити учасницям з інших міст ми просто не могли. Саме тому запускаємо онлайн-версію програми для всіх, хто з різних причин не може приєднатися до участі офлайн», – розповідають в освітньому просторі.
Зазначається, що онлайн-версія проєкту не відрізнятиметься від офлайну та міститиме ті самі компоненти й можливості. Зокрема учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та втілюватимуть власні проєкти на базі мережі. Незмінним залишиться і головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.
Усі зустрічі відбуватимуться на базі Гончаренко центру Online – окремої платформи мережі, яку створили після повномасштабного вторгнення.
«Більша частина команди Гончаренко центру Online – це освітяни з прифронтових міст, які попри все продовжують надавати безкоштовну освіту для українців. Сподіваюсь, завдяки виходу програми «Плюс-Плюс» в онлайн ми зможемо закрити якомога більше запитів жінок із родин військовослужбовців та сформувати дійсно потужну спільноту», – зазначає директорка ГЦ Online Вікторія Захарова.
Перша зустріч в онлайні відбудеться вже 26 вересня, утім реєстрація залишатиметься відкритою й надалі. Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися, достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.
Довідка
«Плюс-Плюс» – національний проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр, що стартував 31 серпня. Пілотними містами, у яких вже відбулися перші зустрічі з учасницями, стали Одеса, Київ, Подільськ, Миргород та Кропивницький. У жовтні 2023 року організатори запустять програму ще в 20 містах. Проєкт передбачає комплексні юридичні та психологічні консультації, освітні лекції, майстер-класи та тренінги для матерів, дружин, доньок та сестер військовослужбовців Сил оборони. Участь у проєкті повністю безкоштовна.
До теми
- На Закарпатті стартував літній сезон оздоровлення дітей пільгових категорій
- Закарпаття відвідала Президентка Європейського Комітету регіонів Ката Тютто
- Перша Карпатська зміна успішно фінішувала: понад 240 дітей захисників відпочили на Закарпатті
- За результатами 9-ї хвилі програми «Грант на власну справу» на Закарпатті 17 заявників отримали позитивне рішення
- «Діалог влади та бізнесу»: підприємцям Закарпаття розповіли, як захистити власну справу від кіберзагроз
- На Закарпатті почастішали аварії за участі дітей та підлітків – прокуратура
- До другої річниці створення «стрілецького» батальйону поліції Закарпаття бійців відзначили нагородами
- Безпека військовополонених: правила комунікації для родин та ЗМІ
- Діти із Запоріжжя, Донеччини та Київщини продовжують відкривати для себе Закарпаття в межах проєкту «Карпатська зміна»
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримав 91 роботодавець області
- Цифровізація освіти: понад 200 шкіл Закарпаття вже у «Мрії»
- Із 1 липня на Закарпатті стартує прийом заявок на участь у Конкурсі бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапів)
- Понад 12 000 учнів Закарпаття пройшли тренінги з «Захисту України» за оновленою програмою
- Додаткова відпустка для УБД: порядок та умови надання
- Бронювання та статус критично важливих підприємств: що змінюється для бізнесу Закарпаття
- Пенсія може бути більшою: як не втратити додаткові місяці страхового стажу
- На Закарпатті створять перший інноваційний науково-дослідницький кластер
- Рятувальники перевіряють, чи готові лісництва краю до пожежонебезпечного сезону
- Соціальна стипендія для студентів ВПО: хто має право та як її отримати

До цієї новини немає коментарів