1 жовтня закарпатців запрошують на музичний вечір «DONA NOBIS PACEM»!

Щорічно, 1 жовтня - Міжнародний день музики, день прекрасного і дивовижного світу музичного мистецтва. Цього дня до Ужгорода завітає солістка Національного будинку органної та камерної музики України, заслужена артистка України  Валерія БАЛАХОВСЬКА. Концертна програма «DONA NOBIS PACEM» (Дай нам Миру) і завершить наш XII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОРГАННОЇ МУЗИКИ ІМЕНІ НАТАЛІЇ ВИСІЧ.

 

У програмі прозвучать: Й. С. Бах. Концерт ля мінор, RV522/ BWV 593, в трьох частинах; Д. Бортнянський. Соната фа мажор; Й. Пахельбель. Чакона фа мінор; Й. С. Бах. Пасакалія до мінор, BWV582; Й. Г. Райнбергер. Імпровізація; М. Регер. Інтродукція та пасакалія ре мінор; М. Колесса. Пасакалія до мінор; Г. А. Штамм. Рондо alla Latina.

Музичний вечір розпочнеться о 17:00.

 Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Локація: велика зала Закарпатської обласної філармонії.

Тривалість: півтори години. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

           Валерія БАЛАХОВСЬКА  закінчила Національну музичну академію України ім. П. Чайковського з відзнакою за фахом фортепіано (клас проф. І.Павлової) та органу (клас проф. Г. Булибенко). З 1992  року Валерія Балаховська –  солістка Національного будинку органної та камерної музики України.

Техніку органного виконавства Валерія Балаховська удосконалювала у відомих зарубіжних музикантів: професора Вищої музичної школи Е. фон Камеке (Німеччина), в якого прослухала повний курс виконавської майстерності «Академія старовинної музики», професорів Ф.Клінди (Словаччина), Б.Біллетера (Швейцарія), Й.Труммера (Австрія).

 Завдяки філігранному володінню мистецтвом барокової артикуляції, яскравій емоційності та бездоганній техніці навіть добре відомі твори в інтерпретації органістки набувають оригінального звучання. До свого репертуару вона включає як взірці світової класики, так і маловідомі твори, доробки сучасних композиторів.

Валерія Балаховська багато гастролює в Україні та за її межами (Австрія, Данія, Швейцарія, Німеччина, Польща, Ізраїль, країни Балтії, Молдова), бере участь у міжнародних фестивалях органної музики, в музичних програмах радіо й телебачення.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.   

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

КВИТКИ продаються у КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA. ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!  ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

 

 

30 вересня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів