Закарпатські митники упередили незаконне вивезення з України прихованих брендових ювелірних цінностей вартістю понад 15 млн грн

На митний пост «Вилок», що на кордоні з Угорщиною, автомобілем заїхали двоє громадян України, 70-річний чоловік та його 63-річна дружина, родом з Донеччини. Останні два роки подружжя проживає у США.
Для виїзду з України і проходження митних формальностей обрали смугу «зелений коридор», тим самим заявивши, що не переміщують через митний кордон України товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню.
Однак під час огляду особистих речей інспектори митниці знайшли золоту прикрасу - нову, запечатану у пакетику. Тож громадянам було запропоновано пред’явити усі особисті речі та транспортний засіб для поглибленого огляду.
У службовому приміщенні митниці, чоловік та дружина добровільно виклали інші ювелірні прикраси, які ховали під верхнім одягом. Без декларування вони намагалися перемістити через митний кордон України понад 70 одиниць ювелірних виробів італійського бренду «Principessa». Їх орієнтовна вартість складає близько 15 мільйонів гривень. Точну суму встановить спеціаліст-експерт.
Наразі на обох порушників митних правил закарпатські митники складають протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція статті предбачає накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів з їх конфіскацією.
До теми
- Прикордонники Чопського загону знайшли у вантажному потягу контрабандні сигарети
- На Закарпатті сьогодні - День жалоби за загиблими у Києві
- 4 автомобілі та 6 квадроциклів передали Мукачівському прикордонному загону литовці
- На Закарпатті відроджують авіаційні традиції краю
- «Закарпаття: у кадрі та серці» – фотоконкурс від туристичної організації «Панонія» до Дня Незалежності України
- На Рахівщині поліція затримала двох осіб, підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Відновлення інфраструктури: на міжнародній трасі М-06 відкрито рух через міст в Ужгородському районі
- Синоптики попереджають про підвищення рівнів води у річках на Закарпатті
- У Берегові відкрили прихисток для ВПО
- Закарпаття працює над запровадженням моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення
- На Закарпатті громадянина Словаччини засуджено до позбавлення волі за незаконне переправлення осіб через кордон
- На кордоні зі Словаччиною чернівчанин позбувся 54 тисяч євро через недекларування
- Що відбувається з майном, яке вилучають митники?
- Закарпатського медика, який зараз на передовій, нагородили за порятунок захисників
- Під час чергового збуту метамфетаміну поліція Іршави затримала наркоторговця
- У групі військових, яких повернули днями з ворожого полону, є і закарпатець
- Чотирьох порушників кордону виявив прикордонний наряд Мукачівського загону
- У пошуках безпеки: на Закарпаття прибув черговий евакуаційний потяг із Донецької області
- На Ужгородщині зустріли захисника, який повернувся з полону
- Ще 14 фахівців із супроводу ветеранів у громадах Закарпаття - результати відбору
До цієї новини немає коментарів