На Закарпатті у горах та вздовж Тиси прикордонники з рятувальниками шукали двох людей

На Закарпатті прикордонниками відділу «Ділове» Мукачівського загону було проведено дві пошукові операції.
Шукали двох чоловіків – одного на березі річки Тиса неподалік від села Великий Бичків, іншого – у високогір’ї Карпат. Одного із них досі не виявили.
Так, 27 листопада, о 21.45, прикордонний наряд відділення «Великий Бичків» під час патрулювання річкової ділянки українсько-румунського кордону побачив на береговій відмілині доріжку слідів однієї особи. Було негайно розпочато пошукові заходи, у результаті яких прикордонники виявили пролаз у загороджувальному паркані та залишену чоловічу куртку. Далі наряд виявив пошкоджений рятувальний жилет та сліди заходу у річку. Про ймовірне порушення кордону наряд повідомив румунських колег, які не виявили зі свого боку жодних ознак незаконного потрапляння осіб на територію їх країни.
Станом на першу годину ночі 28 листопада, пошукові заходи результатів не принесли та були завершені. Додаткової інформації від румунської Сторони щодо виявлення осіб, які незаконно перетнули кордон не надходило. Також не було виявлено і слідів виходу із річки на український берег.
Ще один випадок зникнення чоловіка, який встиг повідомити румунських рятувальників, що заблукав у горах поблизу українсько-румунського кордону, зафіксували прикордонники відділення «Богдан».
27 листопада близько 18.00 прикордонники Мукачівського загону отримали від співробітників прикордонної поліції Румунії інформацію про те, що їм зателефонував громадянин України та повідомив, що заблукав у горах.
Українськими та румунськими прикордонниками було організовано спільні пошукові заходи по обидва боки спільного кордону. З української сторони до пошуків залучили також фахівців гірського пошуково-рятувального відділення, проте шестигодинні спроби розшукати людину у засніжених горах були безуспішними та о першій годині ночі 28 листопада, у зв’язку із складними погодними умовами та загрозою життю і здоров’ю пошуково-рятувальної групи, припинені.
Учора вранці пошуки було відновлено. На щастя, об 11.35 за 2,5 кілометри від кордону чоловіка знайшли живим. Щоправда знесиленого та з можливим обмороженням ніг.
Врятований чоловік виявився 35-річним жителем Макіївки.
Прикордонники доставили чоловіка у підрозділ, напоїли гарячим чаєм та викликали йому карету швидкої допомоги.
Держприкордонслужба звертається до усіх бажаючих позмагатися із природними стихіями не наражати своє життя та здоров’я на небезпеку, утриматися від перепливання гірських річок та подолання засніжених вершин Українських Карпат.




До теми
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували нову ухилянтську схему
- «Тариф» за проїзд у прикордонну зону: на Закарпатті підозрюють прикордонників
- В Ужгороді – фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
- До Дня прикордонника: працівники обласної прокуратури передали військовим сучасні дрони
- На кордоні зі Словаччиною службовий пес митниці винюхав у речах пішохідки валюту на майже 4 млн грн
- Напередодні Дня прикордонника України вітали з професійним святом особовий склад 27 прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі
- У Чопі вітали прикордонниць-чемпіонок Європи з вільної боротьби
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- Курйоз на кордоні з Угорщиною: чоловік вирушив у поїздку із паспортом знайомої
- На Закарпатті затримали ділка, який переправляв через кордон військовозобов'язаних
- СБУ, ДБР та Нацполіція затримали голову районної ВЛК на Закарпатті та вилучили у нього майже 11 млн грн
- Президентка Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха відвідала прикордонників Мукачівського загону
- В Ужгороді відзначили переможців освітньо-туристичного конкурсу «Скарби Срібної землі»
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники вилучили незадекларовані понад пів сотні тисяч євро
- Родині полеглого прикордонника із Закарпаття вручили орден «За мужність»
- В Ужгороді відкрили сучасну школу підготовки операторів БпЛА
- На кордоні з Угорщиною знайшли викрадений мікроавтобус
- Поліція Тячівщини завершила розслідування схеми з фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних до ліцею для уникнення мобілізації
- Депутат і “схема виїзду”: на Закарпатті викрили організатора переправлення за кордон
- Контрабанда, валюта і транспорт: що вилучали на Закарпатській митниці цього року





До цієї новини немає коментарів