Із 1 березня знову проіндексують пенсії

Із 1 березня знову проіндексують пенсії
Уряд під час засідання 23 лютого ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня цього року. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 

 

«Це вже третя індексація за час повномасштабної війни. Пенсії буде підвищено майже на 8%. Середній розмір підвищення складе 322 грн, а середня пенсія зросте до 5 717 грн», — зазначив очільник Уряду.

Як зауважив Прем’єр-міністр, розмір підвищення вираховується на основі інфляції та зростання середньої зарплати в Україні. 

Індексація, за його словами, торкнеться більше 10 мільйонів українців. 9,5 млн цивільних пенсіонерів, майже 600 тисяч пенсіонерів силових відомств, майже 100 тисяч “чорнобильців”.

Крім того, з 1 квітня буде автоматичний перерахунок пенсій для 654 тисяч працюючих пенсіонерів з урахуванням оновленого страхового стажу. Також у 2024 році, вдруге поспіль, буде здійснено індексацію найнижчих пенсій. 

«Тобто, попри всі виклики, попри всі труднощі, ми продовжуємо підтримувати наших людей. Не просто проводимо індексацію, але і розширюємо її периметр», — наголосив Денис Шмигаль.

 

25 лютого 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів