Фінансові порушення майже на 25,7 мільйона гривень виявили аудитори Закарпаття за 2 місяці цього року

Порушення, що призвели до втрат на понад чверть мільярда гривень виявили під час 6 ревізій та однієї перевірки, які фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели у перші два місяці цього року. Ще на 1,2 млн грн фінансових зловживань зафіксували в ході проведеного в цей час аудиту фінансово-господарської діяльності.
На майже 302 млн грн зафіксували фактів неефективних управлінських дій (рішень) або ж ризикових операцій, які призвели або можуть призвести до упущених вигод/недоотриманих доходів чи непродуктивних/зайвих витрат.
Завдяки контрольним заходам аудитори забезпечили відшкодування 10,6 млн грн фінансових порушень, які призвели до втрат.
Управління провело також 48 моніторингів і одну перевірку закупівель, під час яких виявили порушення законодавства у сфері закупівель загалом на 195,1 млн грн. За наслідками цього контролю відмінено 2 торги загалом на 17,1 млн грн та у 8 випадках замовники розірвали договори на 67,7 млн грн. Вдалося також попередити порушення під час закупівель на 84,8 млн грн.
Правоохоронним органам передали матеріали 6 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудові розслідування. До наявних кримінальних проваджень долучили матеріали 3 заходів державного фінансового контролю.
За допущені фінансові порушення 15 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 посадовців – до дисциплінарної та 15 –до матеріальної відповідальності.
Також за результатами ревізій та перевірок закупівель прийнято 3 управлінські рішення.
До теми
- Закарпатська митниця за 4 місяці виявила контрабанду на 50 млн грн
- Імпорт автомобілів у зоні діяльності Закарпатської митниці – основний бюджетоформуючий товар
- В Закарпатті платники перерахували до зведеного бюджету понад 16,5 млрд гривень податків
- 176 платників Закарпаття увійшли до Переліку платників з високим рівнем податкової довіри
- «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) та «АВЕ Ужгород» об’єдналися заради екології
- Закарпаття: до бюджетів громад надійшло майже 12 млн грн плати за ліцензії на підакцизні товари
- На Закарпатті землевласники поповнили місцеві бюджети майже на 331 млн грн податком на землю
- Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-квітня 2026 року склали понад 90 млн грн
- Місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 118 млн грн податку на нерухомість
- Платники Закарпаття сплатили понад 5 млрд грн ЄСВ за чотири місяці 2026 року
- У Закарпаттяобленерго пояснили, чому краянам потрібно інформувати про встановлення сонячної електростанції
- На Закарпатті податкова посилює контроль за обігом пального: уже застосовано 4 млн грн штрафів
- Понад 9 мільярдів гривень митних платежів отримав Держбюджет від Закарпатської митниці за 4 місяці 2026 року
- З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
- На Закарпатті зросла кількість платників із високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства
- Місцеві бюджети Закарпаття отримали майже 79 млн грн податку на нерухомість
- На Закарпатті з початку року проведено 160 перевірок у сфері обігу підакцизних товарів: виявлено порушень на 8,5 млн гривень
- Неефективні управлінські рішення на понад 108 мільйонів гривень виявили у І кварталі закарпатські аудитори
- Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-березня 2026 року склали майже 69 млн грн
- Цьогоріч Закарпатська митниця збільшила перерахування до Держбюджету на 1,7 млрд грн

До цієї новини немає коментарів