Seeds of Bravery закликає представити українські стартапи та скейлапи на світовій технологічній сцені
Проєкт Seeds of Bravery (UASEEDs) покликаний сприяти зростанню української технологічної екосистеми. Раді запросити українські технологічні МСП, стартапи та скейлапи стати частиною національних делегацій України на визначних міжнародних конференціях.
Участь відкрита для заявників, потенційних заявників або бенефіціарів програм підтримки Seeds of Bravery (UASEEDs). Це шанс представити ваші інноваційні рішення провідним інвесторам, налагодити нову співпрацю, поспілкуватися з колегами та значно розширити коло професійних контактів.
Компанії повинні відповідати наступним критеріям:
??Бути зареєстрованими в Україні або бути переміщеним з України до однієї з держав-членів Європейського Союзу та його спеціальних територій, або асоційованих країн програми "Горизонт Європа" після 24.02.2022 р.
?? Мати принаймні одного засновника або співзасновника, який працює в компанії на умовах повної зайнятості
?? Мати принаймні одного засновника або співзасновника, або топ-менеджера (CEO, CTO, COO або еквівалентну ключову посаду), який має українське громадянство
?? Перебувати на стадіях фінансування pre-seed, seed, or Series A;
?? Розвивати інноваційний продукт або послугу з планами масштабування на міжнародному рівні
?? Проєкти повинні бути спрямовані виключно на цивільне застосування, без наміру використовуватись у військових цілях або слугувати військовим цілям.
Якщо ваша компанія відповідає переліченим вище вимогам, заповніть форму: https://forms.gle/qmhQQQBz6S3X7qJr9.
Ця первинна заявка проінформує нас про вашу потенційну зацікавленість та готовність брати участь у міжнародних заходах у складі делегації UASEEDs, а також ми зможемо перевірити вашу відповідність вищезазначеним критеріям. Після цього, вам буде надходити інформація про технологічні заходи, що відповідають профілю вашої компанії, на які можна податися, заповнивши більш детальну аплікаційну форму. Така форма може містити специфічні запитання від організаторів заходу, а також їх політику.
Як правило, ми будемо враховувати вимоги до участі від організаторів технологічних конференцій, якщо такі є, якщо ж ні, то відбір компанії буде здійснюватися на основі виконання наданих критеріїв в порядку надходження заявок.
Не пропустіть цей шанс представити своє інноваційне рішення на міжнародній арені та налагодити важливі зв'язки!
Про "Seeds of Bravery":
Основною метою проєкту "Seeds of Bravery" є створення загальноєвропейської мережі, яка на двосторонній основі підтримує як інтеграцію українських технологічних інноваторів в європейські екосистеми, так і їх діяльність в Україні.
До складу консорціуму UASEEDs входять 17 партнерів та 2 асоційовані партнери: Aalto University, Accelerace, CorkBIC, Da Vinci Labs, Cyber/nnov8, Erasmus Centre for Entrepreneurship, EIT Health, FundingBox Accelerator, Impact Hub Stockholm, Institute of Physics of National Academy of Science (EEN Network), Luxinnovation, Plug and Play, Sunrise Tech Park, Techosystem, Український фонд стартапів, Vacuum Deep Tech Acceleration, YEP.
Проєкт доповнює поточні ініціативи European Research Area for Ukraine (ERA4Ukraine), Horizon4Ukraine та ERC для України, а також спеціальну схему стипендій у розмірі 25 мільйонів євро в межах заходів Marie Sk?odowska Curie Actions (MSCA) для дослідників-біженців з України.
Дисклеймер: За фінансової підтримки Європейського Союзу через Європейську Інноваційну Раду. Погляди та думки, викладені в цій публікації, належать виключно автору(ам) і не обов'язково відображають позицію Європейського Союзу або Європейської Комісії. Ні Європейський Союз, ні Європейська Комісія не несуть за них відповідальності. Проєкт UASEEDs отримав фінансування від Рамкової програми "Горизонт Європа" в рамках грантової угоди № 101104445.
До теми
- Голова Закарпатської ОВА вручив сертифікати на житло двом родинам ветеранів
- Список 10 найпопулярніших вакансій на ринку праці області опублікувала Закарпатська служба зайнятості
- 7 ініціатив від Закарпаття успішно пройшли відбір серед малих проєктів за програмою транскордонного співробітництва Interreg VI-A NEXT «Румунія – Україна 2021–2027»
- Голова Закарпатської ОВА зустрівся з військовими батальйону «Да Вінчі»
- За матеріалами БЕБ судитимуть головного бухгалтера підприємства за ухилення від сплати 4,4 млн грн податків
- Ще б трохи – та й мільярд: аудитори Закарпаття підсумували порушення в закупівлях, виявлені упродовж 2024 року
- За матеріалами закарпатського управління СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка співпрацювала з ворогом у тимчасово окупованому Мелітополі
- Понад 640 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості у 2024 році
- Із 1 січня 2025 року на Закарпатті сформували 68 експертних команд замість ліквідованих МСЕК
- Закарпатських вчителів запрошують до участі у премії «Ранкові зорі»
- Як на Закарпатті посилюють зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю
- У закарпатських судах за минулий рік виявили понад 1600 заборонених предметів
- Закарпатські патрульні у 2024-му винесли понад 1400 постанов за їзду без пристебнутого ременя безпеки
- Закарпаття профінансувало навчання близько 130 студентів пільгових категорій
- Уряд затвердив енергетичний паспорт Закарпатської області
- У 2025 році для шкіл Закарпаття планують закупити близько пів сотні нових автобусів
- Закарпаття розвиватиме співпрацю з Чеською Республікою за підтримки Посольства України в цій країні
- У МОЗ пояснили, кому потрібно буде проходити повторний огляд після ліквідації МСЕК
- Мирослав Білецький: "Усі громади Закарпаття та обласна рада підтримали План перемоги Президента України Володимира Зеленського"
- Упродовж п’яти днів на Закарпатті відпочиватимуть діти, які через війну виїхали в Угорщину
До цієї новини немає коментарів