Міський голова Богдан Андріїв зустрівся із Героєм України Олегом Гончаруком і вручив військовому договір дарування на квартиру в Ужгороді

Полковник Збройних Сил України п'ять років служив у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді, майже три з них – на посаді командира, а до того був в.о. командира та першим заступником – начальником штабу. Разом із бригадою Олег Миколайович брав участь в операції об'єднаних сил на Донбасі, зокрема в боях за Станицю Луганську, а в перші місяці повномасштабної війни тримав оборону на східному й південно-східному напрямках, зокрема на Миколаївщині.
Зараз він продовжує захищати нашу державу від російських окупантів.
Як ми інформували раніше, 31 серпня 2023 року на сесії Ужгородської міськради депутати підтримали рішення про передачу Олегу Гончаруку квартири в місті – житло як благодійну допомогу в комунальну власність громади передало товариство «КОНТІ-БУД УЖГОРОД».
Богдан Євстафійович від імені громади подякував Герою та всім воїнам, які захищають Україну, щоб тут, у тилу, люди могли жити і працювати кожен на своєму місці для наближення нашої Перемоги.
До теми
- Закарпатська область першою в Україні обрала регіонального координатора амбасадорів безбар’єрності
- Відстрочка сама не з’явиться — її потрібно оформити
- Для підтримки працевлаштування осіб з інвалідністю в Україні діють нові правила – ДПС у Закарпатській області
- Середня зарплата на Закарпатті зросла до 26 тис. грн, але залишається нижчою за середню по Україні
- 15 громадських та благодійних організацій на Закарпатті отримають цьогоріч фінансову підтримку з обласного бюджету
- Причини масштабної пожежі на Воловеччині встановлюватимуться у межах кримінального провадження - прокуратура
- Територіальні громади Закарпаття посилюють взаємодію щодо розвитку соціальної сфери
- За підтримку захисників – Ужгородській громаді передали прапор 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша
- На Хустщині прокуратура забезпечила в суді право дітей на соціальну допомогу: 16 випускників отримали належні виплати
- Діалог влади та бізнесу: на Закарпатті обговорили стратегію розвитку деревообробної галузі до 2030 року
- Понад 320 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- На Закарпатті працюють 8 центрів ментального здоров’я: де отримати безоплатну допомогу
- В Ужгороді талановита молодь може отримати премію міського голови
- Закарпаття долучається до планування нового програмного періоду Interreg Польща – Україна
- Перспективи розбудови залізничної інфраструктури в межах Закарпаття обговорили в Ужгороді
- Із початку року дорожники відновили майже 200 тисяч квадратних метрів доріг Закарпаття
- Виїзд дитини за кордон у 2026: що змінилося під час воєнного стану і які документи потрібні
- Як законно повернутися на службу після СЗЧ у 2026 році: покрокова інструкція
- Родинам зниклих безвісти військових спростили отримання посвідчень, які дають право на пільги
- Соціальні послуги для родин із дітьми на Закарпатті: як перевірити та що робити, якщо послуги немає

До цієї новини немає коментарів