«Світло можливостей 2.0»: агенція Svitlo запускає новий етап безоплатного проєкту для підсилення комунікацій малого й середнього бізнесу
![«Світло можливостей 2.0»: агенція Svitlo запускає новий етап безоплатного проєкту для підсилення комунікацій малого й середнього бізнесу](/images/news/2024/4/max/vizual-1.png)
Перший етап стартував у 2023 році й допоміг 15 підприємствам розробити SMM-стратегії та налагодити комунікації в соціальних мережах. Серед учасників проєкту були такі українські компанії як reкava, Garne, Lol&Pop, Фабрика Едісона, Ever and Ever, Lumof, Acropolis та інші.
«За час співпраці ми отримали потужну SMM-стратегію, якої у такому чіткому та деталізованому вигляді в нас не було протягом 10 років існування бізнесу. Команда Svitlo змогла не тільки розробити детальний план дій, але й показала наш бізнес з іншого боку. Ми отримали дорожню мапу з чітким рубрикатором, заснованим на аналізі ринку та ЦА. Візуальну стратегію, яка збігається з баченням бренду, фотосесію, що передає основні ідеї та цінності. А також рекомендації щодо таргетованої реклами та роботи з інфлюенсерами. Можемо похвалитись результатами щодо зростання охоплень та залученості аудиторії. Також ця підтримка та співпраця допомогли нам відновити ще одне робоче місце SMM спеціаліста, що є також дуже позитивним зрушенням», – додає співзасновниця бренду Lol&Pop Олена Токар.
Оскільки ініціатива отримала високе зацікавлення зі сторони українських компаній, агенція запустила другий етап, «Світло можливостей 2.0», та розширила перелік запропонованих послуг для бізнесів.
Новий етап проєкту триватиме 10 місяців, протягом яких 30 малих та середніх офіційно зареєстрованих в Україні компаній безоплатно отримають індивідуальні комунікаційні стратегії для соціальних мереж та навчаться їх втілювати. Частина учасників також отримають консультації експертів з продажів, залучення інвестицій, формування планів розвитку та виходу на експорт. Для кожного учасника передбачена робота з експертами протягом чотирьох місяців.
«Проєкт «Світло можливостей 2.0» дозволяє малим та середнім бізнесам на безоплатній основі оновити власні комунікаційні стратегії в соціальних мережах разом з експертами, у портфоліо яких десятки успішних реалізованих проєктів. Під час першого етапу проєкту ми зрозуміли, як модифікувати його таким чином, щоб дати бізнесам індивідуальний перелік послуг, що підсилять їхню маркетингову діяльність. Ми збільшили кількість послуг у межах проєкту: до комунікаційних стратегій та менторства додали аудит та рекомендації по роботі відділу продажів, залучення інвестицій у бізнес, формування планів розвитку та виходу на експорт. Для нас «Світло можливостей 2.0» – можливість допомогти більшій кількості бізнесів знайти власний комунікаційний підхід під менторство фахівців Svitlo», – зазначає засновниця комунікаційної агенції Svitlo Поліна Тараненко.
Протягом реалізації ініціативи фахівці агенції Svitlo допомагатимуть компаніям учасникам розробити комунікаційні стратегії просування бренду в соцмережах та підготувати комунікаційні матеріали. Крім того, спеціалісти агенції працюватимуть як ментори, що допоможе командам учасників самостійно втілювати напрацьовані стратегії після завершення проєкту. Бізнеси отримають практичні поради та настанови, які сприятимуть розвитку бренду та підсилять конкурентоспроможність бізнесу як на українському, так і на закордонних ринках.
Відбір учасників проєкту «Світло можливостей 2.0» відбуватиметься у два етапи: заповнення анкети-заявки та інтерв’ю з фахівцями Svitlo Agency. Заявки прийматимуть у три хвилі: 20 березня – 17 травня, 20 травня – 19 липня, 22 липня – 20 вересня. Подати анкету та ознайомитися з деталями участі можна за посиланням: https://svitlo-agency.com.ua/svitlo-mozhlivostey-2-0
Посилання на анкету «Світло можливостей»: https://forms.gle/QL9diyBmhtpcdYKW8
Довідково:
? Комунікаційна агенція Svitlo вже 10 років працює у сфері маркетингу та допомагає будувати ефективні комунікації в соціальних мережах. Експерти працюють з соціальними, культурними та комерційними проєктами на європейському ринку. З 2023 створили проєкт «Світло можливостей», мета якого – допомогти малому та середньому бізнесам України налагодити комунікації, підвищити обсяги продажів, та покращити конкурентоспроможність.
? Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.
-->
До теми
- За пів року закарпатські митники упередили 17 спроб незаконного переміщення зброї, боєприпасів та товарів військового призначення
- Закарпатська митниця видала до 29 країн світу 4,5 тисяч сертифікатів з перевезення вітчизняних товарів
- Невдала спроба обійти митницю: незадекларовані брендові чохли для айфонів потрапили на склад
- Майже 350 мільйонів гривень військового збору сплатили за пів року закарпатці
- За правопорушення, виявлені у зоні діяльності Закарпатської митниці, Держбюджет отримає понад 100 мільйонів
- Закарпатська митниця: за результатами міжнародної співпраці виявлено 35 порушень митного законодавства на майже 25 мільйонів гривень
- Платники Закарпаття упродовж січня–червня 2024 року сплатили понад 5,2 млрд грн ЄСВ
- У першому півріччі 2024-го до місцевих бюджетів Закарпаття перераховано понад 4 млрд грн податків
- Закарпаття: які причини таких довготривалих відключень від електропостачання?
- Фонд держмайна продасть відзначену ЮНЕСКО закарпатську виноробню - ДП "Леанка"
- «Зроблено в Україні»: на Закарпатті з’явиться новий індустріальний парк «Еко Мукачево»
- Землі, будівлі та суттєві кошти Кольчинська громада завдяки аудиторам додала в свої «активи»
- В одній із громад на Мукачівщині аудитори виявили багатомільйонні порушення
- Закарпатська митниця: за перше півріччя 2024 року до Держбюджету скеровано майже 10,5 мільярдів
- «Зроблено в Україні»: у Сваляві з’явиться індустріальний парк та новий завод
- На кордоні з Угорщиною працюватиме додатковий мобільний рентген Rapiscan
- Мільярди для підтримки вітчизняної економіки: Закарпатська митниця справно наповнює Держбюджет
- Шукаєте роботу? 5 актуальних вакансій в Ужгороді
- На Закарпатті власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів майже 80 млн гривень
- Серед типових порушень законодавства закарпатські митники фіксують незаконне ввезення автомобілів
До цієї новини немає коментарів