На березі Тиси знову виявили тіло людини

Загиблим є чоловік середнього віку з ознаками довготривалого перебування у воді. Документів при ньому не знайшли.
Наразі проводяться заходи щодо встановлення особи потопельника.
Від початку 2024 року на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону, по обидва боки річкової ділянки кордону, виявлено тіла семи чоловіків, які намагались незаконно подолати Тису.
Зазначимо, що від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України це вже двадцять п’ятий випадок виявлення тіла чоловічої статі на річковій ділянці кордону.
Вкотре закликаємо усіх охочих незаконно покинути територію України не ризикувати своїм життям і здоров’ям та інформуємо про небезпеку під час занурення у холодну воду повноводних водойм. Глибина річки Тиса, якою на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону проходить кордон із сусідніми Румунією та Угорщиною, подекуди сягає 5 метрів глибини та 80 метрів ширини.
Пресслужба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- СБУ викрила масштабну інформаційну спецоперацію росії проти угорської громади на Закарпатті
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина

До цієї новини немає коментарів