Уперше на Закарпатті: в Ужгороді з робочим візитом побувала делегація міста Брно із Чехії

На порядку денному – обговорення питань розвитку українсько-чеського співробітництва, зокрема у сфері соціального захисту, освіти та культури. До слова, серед понад двох десятків міст-побратимів Ужгорода – і два чеські міста, з якими в обласного центру Закарпаття добрі багаторічні відносини та спільно реалізовані проєкти.
Офіційна зустріч представників делегації, яка вперше завітала на Закарпаття, відбулася в обласній державній адміністрації: із чеськими колегами зустрілися т.в.о начальника Закарпатської ОВА Мирослав Білецький, голова Закарпатської облради Роман Сарай та міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, депутати Закарпатської обласної ради, посадовці Закарпатської ОВА, Ужгородської міськради.
Розпочали із обговорення підтримки проєктів та ініціатив, які надає нашій області Чехія. Один із важливих проєктів, що вже стартував, стосується будівництва в Ужгороді на території колишнього пологового будинку реабілітаційного центру для українських захисників.
Далі спільно вшанували пам?ять Томаша Масарика, першого президента Чехословаччини, й поклали квіти до його пам?ятника.
Також для чеських друзів провели мініекскурсію чеським кварталом Малий Ґалаґов.
У програмі також – візит на одне із релокованих на Закарпаття підприємств, до майбутнього реабілітаційного центру 4.5.0. та в Академію культури і мистецтв.
Ще раз висловлюємо вдячність від громади Ужгорода чеському уряду та чеському народу за прихисток наших людей, підтримку України та її інтересів на міжнародній арені.
До теми
- Японські партнери готові посилити соціальну сферу та енергоефективність Закарпаття
- В облдержадміністрації провели позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС - про що йшлося?
- Закарпаття працює над розвитком мережі центрів безпеки громадян
- З початку навчального року на Закарпатті працюватимуть 45 осередків для вивчення курсу «Захист України»
- 263 учасників бойових дій отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- Із 1 вересня у гімназії села Голубине на Мукачівщині запрацює перший в області опорний харчоблок
- Волонтер Корпусу Миру США отримав нагороду за внесок у розвиток молодіжних ініціатив на Закарпатті
- 8,4 тисячі звернень і понад 4,4 тисячі працевлаштованих: підсумки роботи служби зайнятості Закарпаття за 8 місяців
- За результатами 14-ї хвилі програми «Грант на власну справу» 17 заявників на Закарпатті отримали позитивне рішення
- Реформа ринку деревини та положення майбутнього законопроєкту – питання лісової галузі обговорили в Ужгороді
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг
- В Ужгороді затвердили плату за навчання у мистецьких школах на 2025–2026 навчальний рік
- 200 тис. грн для молодих лікарів – як отримати одноразову виплату від держави
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- В ОВА обговорили ліквідацію звалищ і нові можливості для громад
- 15 років ув’язнення за колаборацію з окупантами в Херсоні - на Закарпатті «заочно» засуджено працівницю так званої податкової служби
- На Закарпатті стартує новий проєкт підтримки ягідного бізнесу
- Твоя нова професія — від фундаменту до даху: можливості у будівництві на Закарпатті пропонує служба зайнятості
- Майже на 17 млн грн правопорушень - через недотримання строків тимчасового ввезення автомобілів
До цієї новини немає коментарів