Вперше з робочим візитом Ужгород відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Павол Віздал

Про це повідомив керівник ОВА Мирослав Білецький.
"Провели продуктивну зустріч, обговорили перспективи співпраці та реалізацію спільних транскордонних проєктів.
Для Закарпаття важлива комунікація зі словацькими партнерами щодо інфраструктурних ініціатив, зокрема у питаннях будівництва автомагістралі D1, що з?єднає наші країни.
Це дуже потрібний транспортний коридор для обох держав та Європейського Союзу загалом, що дозволить розширювати логістичні маршрути, дасть поштовх економічному розвитку регіонів.
Вдячний за співпрацю, підтримку України та українців, за ті ініціативи, які спільно втілюємо в життя задля розвитку наших регіонів та громад", - повідомив Білецький.
До теми
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- В Ужгородській міській раді обговорили нові можливості партнерства з Японією
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття
- Громади, податки, бюджети: в ОВА обговорили шляхи скорочення боргів
- На Закарпатті з робочим візитом перебувають партнери з Італії та Словаччини
- Підприємці Закарпаття можуть отримати до 15 000 грн на енергостійкість
- «Психоемоційна стійкість: як впевнено пройти співбесіду та адаптуватися на роботі» – Молодіжна рада при Закарпатській ОВА запрошує на тренінг
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Можливість для громадських організацій: стартували конкурси соціальних та ветеранських проєктів на Закарпатті
- Понад 8 тисяч адміністративних послуг надали платникам податків Закарпаття у січні
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з робочим візитом перебував в Ужгороді, щоб дати новий старт для «4.5.0. Recovery Center»
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Пункти незламності в Закарпатській області впродовж січня стали місцем підтримки для понад 15 300 людей
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко із робочим візитом на Закарпатті
- Громади Закарпаття можуть залучити підтримку міжнародних експертів для розвитку економіки
- Закарпаття з робочим візитом відвідав президент Паралімпійського комітету Угорщини Ласло Сабо
- Закарпаття реалізує 11 проєктів Interreg NEXT Румунія–Україна на понад 2,6 млн євро
- Закарпаття формує системну ветеранську політику: від реагування до комплексної підтримки
- Представників ромської спільноти Закарпаття запрошують до участі в грантовому проєкті «Разом до успіху»
- На Закарпатті 228 родин скористалися програмою пільгового кредитування «Власний дім» у 2025 році






До цієї новини немає коментарів