Двох очільників підприємств судитимуть за заволодіння понад 5 млн грн на ремонті доріг у Закарпатті

За даними слідства, у 2020 році обвинувачені незаконно заволоділи бюджетними коштами під час ремонту доріг місцевого значення у Берегівському та Тячівському районах. Розмір збитків склав понад 5 млн грн.
Один із підприємців – організатор вказаної схеми – будучи фактичним власником ще кількох підрядних товариств, впливав на їх діяльність. Це давало змогу обертати на свою користь виручені кошти.
Зокрема, підконтрольне товариство брало участь у публічних торгах і подавало тендерні пропозиції із заниженою вартістю. Водночас асфальтобетонні суміші для ремонту доріг купували неналежної якості або у підпільних виробників.
У подальшому, за вказівками організатора, до актів виконаних робіт вносили недостовірні дані, завищуючи обсяги та вартість останніх.
Для відшкодування усієї суми завданих збитків прокуратура звернулася до суду з цивільним позовом.
До теми
- Помер співак Степан Гіга
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- На Закарпатті прокурори зупинили спробу створити фіктивний борг держави на 32 млн грн
- Гуманітарна місія «Проліска» отримала премію Нансена від УВКБ ООН
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 646 постанов за перевищення водіями дозволеної швидкості
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС
- Комедійний мультфільм «Наша файта» презентують на міжнародному анімаційному форумі Cartoon Movie
- Акцент на створенні мішаних лісів: лісівники Карпатського регіону підбили підсумки лісокультурної кампанії 2025 року
- «Чому сусідам не вимикають світло?» - роз'яснення від закарпатських енергетиків
- Суд виніс вироки підліткам, які зґвалтували та пограбували жінку у Мукачеві
- На Хустщині отруїлися неповнолітні брат і сестра - ймовірно, через чадний газ

До цієї новини немає коментарів