На Закарпатті поліцейські проводять рейди щодо протидії продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

Упродовж тижня закарпатські поліцейські перевіряли місцеві точки торгівлі, а також спілкувалися з власниками розважальних закладів та персоналом про заборону продажу неповнолітнім дітям алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Останнім нагадали норми законодавства та наголосили на відповідальності, яку тягне за собою порушення закону.
Роз’яснювальна робота не оминула й молодь — працівники поліції застерегли юних краян від купівлі та вживання шкідливих речовин і закцентували на цінності їх здоров’я.
Для того, щоб продавці та їх клієнти завжди пам’ятали про обмеження, поліцейські залишили спеціальні наліпки-пам’ятки у кожному з перевірених торговельних закладів.
Довідково: під час перевірок співробітниками поліції були зафіксовані порушення з боку продавців, а також осіб, які ще не досягли повноліття – факти продажу неповнолітнім особам тютюнових виробів, перебування неповнолітніх в громадських місцях в стані алкогольного сп’яніння та куріння тютюнових виробів неповнолітніми у громадських місцях. Правоохоронці склали відповідні адміністративні матеріали, які скерували до суду для прийняття рішення відповідно до закону.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті прокуратура перевіряє умови перебування неповнолітніх із Вишневого у дитячому таборі
- До уваги водіїв! Завтра, 1 серпня, на площі Шандора Петефі в Ужгороді обмежать паркування авто
- Ужгородський замок отримав цифрового двійника, який зберігає понад 700 років його історії
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Прокуратура оскаржуватиме надто м'який вирок чоловіку, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн
- Нічна рятувальна операція на Рахівщині: травмованого туриста шукали за допомогою дрона
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- Ужгород прийняв Всеукраїнський форум проєктних рішень для розвитку ромських громад
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті ліквідували канал незаконного переправлення через кордон чоловіків призовного віку
- Гірські рятувальники допомогли чоловіку, який травмувався на Рахівщині
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- 2092 пожежі за пів року: кожна друга пожежа на Закарпатті – через займання в екосистемах
- На Ужгородщині гірські рятувальники розшукують зниклого місцевого мешканця, який пішов до лісу та не повернувся
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- Автобус до Хорватії зупинили на Закарпатті: водій користувався чужою чіп-картою
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП
- П’ята локація адаптивного спорту на Закарпатті: у Мукачеві відкрили секцію боксу для ветеранів

До цієї новини немає коментарів