Масштабна спецоперація правоохоронців на Закарпатті: знешкоджено наркокартель, ліквідовано нарколабораторію та вилучено психотропів на 1,5 млн грн

У ході масштабної спецоперації ліквідовано нарколабораторію та вилучено психотропів на півтора мільйона гривень. Загалом, зловмисники виготовляли 50 кг психотропів щомісячно. Це приносило їм щонайменше 15 мільйонів гривень прибутку. Правоохоронці встановили всіх учасників злочинної організації разом з організатором — 43-річним мешканцем міста Мукачево. Під його керівництвом діяло ще восьмеро осіб, які забезпечували повний цикл виробництва, фасування та збуту мефедрону й метамфетаміну.
Для знешкодження наркокартелю залучили понад 300 поліцейських Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора та у співпраці з працівниками Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За результатами 76 обшуків у ділків вилучили наркотики, психотропи та прекурсори на півтора мільйона гривень за цінами «чорного» ринку, 16 авто — включаючи елітні BMW, Audi та Porsche, понад 5 мільйонів гривень у різній валюті, зброю, вибухівку, мобільні телефони, комп?ютери та інші докази скоєння злочинів.
Дев’ятьом учасникам повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 255 Кримінального Кодексу України, 3 ст. 307 Кримінального Кодексу України, ч. 3 ст. 311 Кримінального Кодексу України. Судом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Департамент боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України









До теми
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування





До цієї новини немає коментарів