Майже 9 тисяч водіїв цьогоріч порушили швидкісний режим на Закарпатті

8820 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності патрульні поліцейські Закарпаття від початку року.
Нагадуємо, що:
- за ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень.
- за ч. 4 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу у розмірі 1700 гривень.
Дотримуйтеся швидкісного режиму та безпечної дистанції.
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- Увага! У Закарпатській області шахраї від імені податківців вимагають гроші
- На Рахівщині зі снігового карниза зірвався киянин - чоловік загинув
- Понад 200 учасників з усієї України взяли участь у «Карпатському щиті» на Закарпатті
- Завтра Ужгород прощатиметься із загиблим захисником
- Патрульні розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП на Ужгородщині та зник з місця події
- Закарпатські школярі вибороли 12 призових місць на III етапі науково-дослідницьких робіт МАН
- Жорстоке вбивство собаки на Хустщині: суд розгляне запобіжний захід підозрюваному у скоєнні злочину
- Ужгород вшанував пам’ять жертв політичних репресій радянського тоталітарного режиму
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Віктором Мургою
- У центрі Ужгорода демонтували ще 10 незаконних вивісок
- На околиці Ужгорода затримали місцевого жителя, який намагався незаконно перетнути кордон зі Словаччиною
- В Ужгороді проводять музичні вечори за донат
- На кордоні зі Словаччиною в мікроавтобусі іноземця виявили комплектуючі до вогнепальної зброї
- Через Тису у гідрокостюмах: на Рахівщині поліція затримала переправника військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Поліцейські Ужгородщини затримали рецидивіста, який протягом однієї ночі обікрав дві піцерії, магазин одягу та кав’ярню у Чопі
- Обрано голову Закарпатського окружного адміністративного суду
- Поліцейські Тячева за підозрою у зґвалтування неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
- В Ужгороді відзначили фіналістів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025» у номінації «Хімія»
- В Ужгороді поліція розкрила два грабежі: зловмисників затримано
- Високі державні нагороди вручили рідним полеглих Героїв - воїнам із Ужгорода та Ужгородського району
До цієї новини немає коментарів