Ужгородська міська рада та Фундація розвитку бізнесу підписали меморандум про співпрацю задля розвитку підприємництва

Міжнародний економічний форум «Євроінтеграція: грантові та інвестиційні можливості для українського МСП» відбувся напередодні в Ужгороді. Захід зібрав понад 60 представників середнього бізнесу, інвесторів, експертів та представників міжнародних організацій у Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес І Ужгород.
На офіційному відкритті форуму відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Ужгородською міською радою та ГО «Фундація розвитку бізнесу» – оператором Центру Дія.Бізнес. Документ підписали міський голова Богдан Андріїв та керівниця Центру Ольга Горкавчук.
Меморандум передбачає стратегічну співпрацю у розвитку підприємництва, підтримку малого і середнього бізнесу, реалізацію спільних освітніх та інвестиційних програм, а також створення сприятливих умов для участі місцевих підприємців у європейських грантових ініціативах. Окрему увагу сторони приділили питанням цифровізації, експорту, інвестиційної привабливості та створенню проєктного офісу для підтримки бізнесу.
Участь у відкритті заходу взяли перший заступник голови Закарпатська обласна державна адміністрація Василь Іванчо, перший заступник голови Закарпатська обласна рада Андрій Шекета, заступник міського голови Ужгорода Михайло Маргіта та начальниця відділу інвестицій та взаємодії з фондами і благодійними організаціями Юліана Бокоч.
Форумна частина охопила теми міжнародних грантових і інвестиційних можливостей, представлення успішних кейсів, огляд програм від GCIP Ukraine, Ukraine Facility, CEASC, а також практичні поради для експорту й масштабування бізнесу. Захід став платформою для обміну досвідом між підприємцями щодо реалізації грантових та інвестиційних проектів; пошуку контактів для налагодження міжнародної співпраці; інформування про ключові питання євроінтеграції у контексті бізнесу та як підготувати компанію до роботи на єдиному європейському ринку.
Форум організований з ініціативи Закарпатської обласної державної адміністрації, Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді, установи Агенція регіонального розвитку Закарпатської області за підтримки UA Tech Network.
До теми
- В Ужгородській міській раді обговорили нові можливості партнерства з Японією
- Ще 76 переселенців, зареєстрованих в Ужгороді, отримають житлові ваучери
- Стоматологічна допомога безкоштовно: в Ужгороді діє міська програма для військових і їхніх родин
- Ужгородська міськрада та ГО «Голос Ромні» підписали Меморандум про співпрацю
- На новому автобусному маршруті №26А в Ужгороді їздитимуть комунальні "Електрони"
- За підтримки партнерів із Німеччини в Ужгородському центрі професійно-технічної освіти обладнали сучасний навчальний клас
- Ужгородська міська рада уклала Меморандум з Федерацією нордичної ходьби України
- Ужгородська громада посилює міжвідомчу взаємодію для захисту дітей і сімей
- 56 ВПО в Ужгороді отримають право на житлові ваучери: рішення затвердив виконком
- Школи та дитсадки Ужгорода продовжують працювати у звичному режимі
- В Ужгороді стартує багатосекторальна програма підтримки дітей і сімей за участі NEEKA та UNICEF
- Із 2 березня почнуть приймати заяви на зарахування дітей у заклади освіти Ужгорода на 2026/2027 навчальний рік
- В Ужгородській міськраді відбулося перше у 2026-му засідання координаційної Ради з питань ВПО
- В Ужгороді заборонять рух великовагового транспорту масою понад 24 тонни
- Канікул не буде: як працюють школи та садочки Ужгорода
- В Ужгородській міськраді відбудуться громадські слухання щодо перейменування кількох вулиць
- Ужгородська міська рада нагадує підприємцям про обов’язок очищення прилеглих територій від снігу
- Богдан Андріїв: «Вдячні австрійським партнерам за підтримку дітей-переселенців в Ужгороді»
- В Ужгороді формують список присяжних для міськрайонного суду
- В Ужгородській міській раді із 1 січня 2026 року розпочато ведення первинно-персонального військового обліку





До цієї новини немає коментарів