Одна людина загинула, ще троє — травмовані внаслідок ДТП на Рахівщині: поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної аварії

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Рахівського райвідділу поліції та працівники Головного управління Нацполіції в Закарпатській області. Правоохоронці провели першочергові слідчі дії, оглянули записи з камер відеоспостереження та з’ясували попередні обставини автопригоди.
Аварія трапилася за участі «Mercedes Sprinter» та «Daewoo Nexia». Як з’ясували поліцейські, 62-річний водій мікроавтобуса, мешканець села Середнє Водяне, рухався в напрямку міста Рахів. Чоловік проявив неуважність, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з зустрічним авто, яким керувала 61-річна мешканка села Ділове Рахівського району. Внаслідок аварії водійка легковика померла на місці події. В її автомобілі також перебували троє пасажирів, віком 32, 14 та 12 років. Їх із травмами різного ступеню тяжкості госпіталізували до лікарні.
Водія мікроавтобуса освідували — за кермом чоловік перебував тверезий. Його поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого.
Обидві автівки вилучено та поміщено на арештмайданчик поліції. Досудове розслідування триває.
До теми
- Закарпатські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг
- Поблизу держрубежу затримали правопорушника та переправницю, яка вела його у Словаччину
- Понад 80 штук незадекларованої електронної техніки на 1 мільйон гривень відправились на склад Закарпатської митниці
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- На Закарпатті нагородили переможців VIІ Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- На ранкову «Молитву за Україну» в Ужгороді можна буде доїхати автобусами (ГРАФІК)
- На Хустщині судитимуть організатора каналу втечі військовозобов’язаних до Румунії
- Закарпаття відзначає День Державного Прапора України
- Кримінальна прогулянка лісом на мотокросі за 11 тис $ – за клопотанням прокурора на Тячівщині взято під варту двох переправників військовозобов’язаних
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Спільний проєкт Закарпаття та Словаччини допоможе планувати нові дороги, залізничні сполучення та пункти пропуску
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Цьогоріч закарпатські поліцейські зафіксували вже 2 741 завідомо неправдивий виклик
- На Тячівщині затримали сімох ухилянтів, яких намагалися переправити за кордон
- Підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчини у Воловці взято під варту
- Закарпатський академічний обласний театр ляльок розпочинає свій ювілейний 45-ий сезон
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція затримали організаторів «ухилянтських» схем
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- В Ужгороді встановили інформаційну табличку на вулиці Івана Чендея
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
До цієї новини немає коментарів