Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана

Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
15 березня близько опівночі на «102» надійшло повідомлення про бійку в одному із закладів міста Перечин. За викликом прибув наряд поліції.

 

Поспілкувавшись з очевидцями та переглянувши записи з камер спостереження поліцейські встановили, що один з відвідувачів почав безпідставно чіплятися до інших гостей. Далі він спровокував бійку, наніс тілесні ушкодження одному з чоловіків та пошкодив майно закладу. Після цього хуліган швидко покинув місце події.

Вже за кілька годин після виклику поліцейські розшукали причетного до злочину та затримали його – це 30-річний місцевий житель. Наразі його поміщено в ізолятор тимчасового тримання.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.296 ККУ — хуліганство, вчинене особою, раніше судимою за хуліганство, або пов'язане з опором представникові влади чи громадськості). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

 

16 березня 2026р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів