У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками

Про це розповіла рятувальна служба румунської провінції Марамуреш.
Приблизно о 17:00 18 березня біля підніжжя гори прикордонники зупинили українського громадянина. Той розповів про ще одного українця із сильною слабкістю й набряком ноги, який повністю втратив здатність рухатися, пройшовши сто метрів углиб румунської території.
За словами його супутника, постраждалий лишився на імпровізованому «ліжку» з гілок хвойних дерев, щоб захиститися від прямого контакту зі снігом і гіпотермії.
На його порятунок відправили гірських рятувальників, однак операцію ускладнював складний рельєф, сніговий покрив і зниження температури з настанням вечора. Зрештою, українця знайшли мертвим.
«Важко зрозуміти, як 28-річний молодий чоловік зважився вирушити в гори в таких складних умовах — без мінімального спорядження, з оголеними щиколотками та в спортивному взутті. Ця ситуація ще раз підкреслює, наскільки нещадним може бути гірське середовище без належної підготовки, особливо в умовах стресу та відчаю, які змусили його вирушити в цей шлях», — написали в румунській рятувальній службі.
До ранку рятувальники мали спустити тіло загиблого до підніжжя гори.
До теми
- Біля Воловця пожежа охопила близько 75 га лісу
- Поліція Закарпаття розшукала 9 водіїв, які намагалися уникнути відповідальності після ДТП
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри "Платформа твоїх можливостей-2026"
- Прикордонника з Ужгорода нагороджено державною відзнакою «За оборону України»
- На Ужгородщині у пожежі загинув чоловік
- У Хусті за позовами прокурорів поповнено місцеві бюджети на 1,2 млн грн пайовими внесками
- 17 тисяч гривень штрафу за перешкоджання перевірці представника Омбудсмена на Закарпатті
- Упродовж вихідних гірські рятувальники двічі надавали допомогу травмованим туристам у Карпатах
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст
- 500 доларів за дитину: матір судитимуть, прокуратура ініціювала позбавлення батьківських прав
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Через Закарпаття у Європу за 8 000 Євро: на шляху до кордону затримано чергового «перевізника»
- Патрульні вчать ужгородських школярів розпізнавати вербування та диверсії
- Цієї ночі на горі Красія спалахнула масштабна пожежа — рятувальники боролися з вогнем до ранку
- Трьох «нелегальних» перевізників виявили на Закарпатті
- «Закарпаття у роки Другої світової війни» – в Ужгороді відкриють оновлену експозицію
- Поліція Закарпаття викрила схему переправлення через кордон чоловіків, замасковану під медевакуацію
- Поліцейські Закарпаття здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Нацполіції України
- Лише за одну добу на Закарпатті зафіксовано 11 пожеж у природних екосистемах

До цієї новини немає коментарів