Мирослав Білецький напередодні Великодня зустрівся із духовенством краю

"Традиційно напередодні Великодня зустрівся з духовенством Закарпаття. Говорили про головне – єдність, віру і відповідальність у непростий час.
Уже п'ятий рік поспіль Воскресіння Господнє ми відзначатимемо в умовах великої війни. Навіть у цих реаліях разом нам вдається зберігати в регіоні спокій і взаєморозуміння між різними конфесіями.
Подякував священнослужителям за їхню щоденну працю, мудрість і підтримку людей. Обговорили важливу роль церкви – від духовної опіки військових до допомоги вимушеним переселенцям і всім, хто опинився в скруті. Саме тоді, коли ми діємо пліч-о-пліч, люди відчувають справжню опору та надію.
Окремо зупинилися на питаннях організації богослужінь. Обговорили безпекові заходи, готовність до повітряних тривог і координацію з відповідними службами.
У ці дні наші молитви матимуть особливу силу. Прошу духовенство і вірян згадати в них кожного українського воїна, який сьогодні на передовій дає відсіч російському агресору. Молімося за тих, хто перебуває в полоні, щоб вони якнайшвидше повернулися додому. Згадаймо також матерів та дружин, які щомиті чекають на звістку, і наших дітей, котрі мають зростати під вільним і мирним українським небом.
Вірю, що щира молитва мільйонів українців обов’язково буде почута. Нехай світло Великодня зміцнить віру в перемогу добра і принесе довгоочікуваний справедливий мир", - зазначив Білецький.
До теми
- Громади Закарпаття можуть отримати до 50 000 євро гранту на проєкти з німецькими партнерами
- Грошова допомога до Дня Незалежності України у 2026 році: хто та як отримає виплати на Закарпатті
- До 200 000 грн на власну справу: на Закарпатті стартував конкурс стартапів
- В області вже вдруге пройде конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026»
- «Жива книга»: на Закарпатті патронатні, прийомні родини та усиновлювачі поділилися своїм досвідом
- Триває реєстрація учасників мультиспортивних таборів «акТИвні» у громадах Закарпаття.
- Представники Закарпаття долучилися до національного форуму з економічної безбар’єрності
- В ОВА обговорили ключові питання громадського здоров’я: вакцинацію, якість питної води та здорове харчування дітей
- На Закарпатті відновлять шелтер для переселенців, який постраждав від пожежі
- До Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський відзначив низку закарпатців державними нагородами
- Дружба, що відкриває можливості: 19 дітей із Закарпаття відпочиватимуть у Литві
- 9 майбутніх академічних ліцеїв на Закарпатті, зокрема в Ужгороді, отримають новітнє обладнання за кошти субвенції
- На Закарпатті розпочинають експериментальний проєкт щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб
- П’ять унікальних пам’яток сакрального живопису Закарпаття другої половини XVIII – ХІХ ст. отримали нове життя після реставрації
- 1 липня стартує прийом заявок на обласний конкурс стартапів!
- На Мукачівщині відбулася зустріч молодіжних рад Закарпаття та Донеччини
- Військовий облік та бронювання: відбулася чергова онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»
- На Закарпатті стартував літній сезон оздоровлення дітей пільгових категорій
- Закарпаття відвідала Президентка Європейського Комітету регіонів Ката Тютто
- «Діалог влади та бізнесу»: підприємцям Закарпаття розповіли, як захистити власну справу від кіберзагроз

До цієї новини немає коментарів