Увага небезпека! В Ужгороді орудує небезпечна секта

Місто Ужгород облюбував керівник секти "Вселенська християнська апостольська свята небесна церква сонця" Боголюбський Георгій Павлович, яка є прототипом відомого "Білого братства"

 

На даний час в місті Ужгороді перебуває пан Боголюбський з баготочисельною свитою своїх послідовниць та спільних нащадків. Під маскою благодійників, вони відвідують знаних в обласному центрі людей та намагаються заручитися їх фінансовою підтримкою та сприянням в облаштуванні на теренах краю.
За інформацією почерпнутою з Інтернет – мережі, діяльність "Церкви Сонця" та її лідера несе загрозу для мешканців краю, оскільки релігієзнавцями визнається тоталітарно - деструктивним культом. Під час сповідування віровчення та виконання обрядів, наноситься шкода здоров’ю людей та вчиняється статеве розбещення, у тому числі неповнолітніх. Членами організації, крім дорослих є діти, яким заздалегідь визначається подружня пара. Чоловікам, дозволяється мати декількох дружин. Практикуються невпорядковані статеві стосунки. Всі діти членів громади по батькові Георгійовичі, по імені духовного керівника Боголюбського. Члени громади змінюють свої прізвища, ім’я та по батькові, при цьому обирається біблійне імя та прізвище Боголюбський в найрізноманітніших інтерпретаціях.
Люди, береженого й Бог береже!

 

28 лютого 2008р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів