ДАІ на заваді нелегальній міграції

Зважаючи на особливості географічного розташування Закарпатської області проблема нелегальної міграції є актуальною тут постійно

 

Державтоінспекцією Закарпаття проводиться активна робота з її вирішення. На протязі цього року було зафіксовано ряд випадків.8 жовтня в лісосмузі на території Ужгородського району затримані п’ять нелегальних мігрантів, без документів, які назвалися громадянами Афганістану. Через три дні в тому ж районі було зупинено автомобіль в салоні якого знаходились двоє громадян Іраку, які також не мали права перебування в Україні. Кількома днями пізніше у Виноградівському районі затримано ще двох нелегальних мігрантів з Грузії. Окрім самих нелегальних мігрантів співробітники ДАІ виявляють осіб, які сприяють незаконному перетину державного кордону України та знаходженню на нашій території "нелегалів". Так у березні в Ужгородському районі було затримано автомобіль "Дейво-сенс" під керуванням непрацюючого закарпатця 1984 року народження, який перевозив чотирьох нелегалів з Пакистану, а супроводжували їх ще двоє місцевих безробітних на "Опелі-омега". Проти них порушено кримінальну справу за ст. 332 ч.2, а саме: організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України повторно або за попередньою змовою групою осіб. Слід зазначити, що переважно нелегалами є чоловіки, але, наприклад, 9 квітня в Берегівському районі було затримано двох жінок, громадянок Республіки Сомалі, які нелегально знаходилися на території України. За десять місяців поточного року службою ДАІ, спільно з іншими службами ГУМВС в Закарпатській області, було затримано 81 особу, які незаконно перебували на території нашої країни.

Зі слів начальника ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській області Петра Луцюка: "Нелегальних мігрантів перевозять та тримають в нелюдських умовах, одягнені вони не по сезону, про дотримання ними елементарних санітарних норм говорити взагалі марно, а у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в державі вони знаходяться в зоні високого ризику захворюваності та можуть бути перенощиками інфекції.

телефон довіри ВДАІ (03122) 3 22 86.

Ст. інспектор із зв’язків з громадськістю
ВДАІ ГУМВС України в Закарпатській
області Анна Трофімчук

 

09 листопада 2009р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів