УЖГОРОД МІСТО ПРАВДИ!

Шановний виборцю! ТИ і тільки Ти обирав свого депутата міської ради. ТИ і тільки Ти обирав Президента зовсім нещодавно. Ось результати виборів по Ужгороду - порівняй!

 

Такого листа розповсюджували під час сесії міської ради сьогодні в Ужгороді
[a href="http://uzhgorod.hotbox.ru/000.jpg"][foto]2004/11/24/001.jpg[/foto][/a]

 

24 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Olga (Москва) 2004-11-26 / 11:58:00

    Все прочла. Спасибо.

  2. Ужгородець 2004-11-26 / 10:19:00

    2 Olga (Москва)
    Аэропорт находится в самом городе, проблем с доставкой не будет.

  3. KOCTIK_GER 2004-11-26 / 00:32:00

    wu wsi dyrni ne JYchenko ne Janykowuch nixto z nux ne xoche nochoho dobroho dlya Ykrainu oba chmoshnuku Ykraini treba swij sywernitet dergatu bo legut mig moskalyamu ta sahnuwajychum saxidom a ze ja dobre snajy bo guwo na zaxodi powirte ljydu majbytne ekonomiku w Kutai a doroha na zaxid legut cheres Ykrainy ta bilorysijy a ze babku bydemos moskalyamu byde teg cho i pru sowetax bydemo s zaxidom ostanni soku wugmyt s Semli Ykrainskoi Nimzi i ostalni Ykrainziv dage za ljydej ne raxyjyt wonu na nas KAgyt cho mu RUSSEN=> Moskali Germanzi nikolu ne raxywalusya z slow'yanamu i dlya nux Ykrainzi ze budlo xyge Swunej ta korov, bahato raxyjyt Ykrainziv za rabiv. Wot takto towarushi -odnopolchane

  4. Olga (Москва) 2004-11-25 / 13:47:00

    Вы знаете, у меня нет привычки никого учить.
    У меня нет так же привычки "ноги на стол". К украинцам я действительно исренне уважительна ( иначе бы не родила украинцу двоих детей)И, пожалуйста, не вмешивайте меня в свою политику.

  5. Olga (Москва) 2004-11-25 / 12:38:00

    Валере. Я наверное так и поступлю. А аэропорт от города далеко?

  6. Москаль, алэ нэ пога 2004-11-25 / 12:10:00

    Ольга! Так Вы к нам в Ужгород приехать отдохнуть хотите, или по привычке мнимого старшого брата учить нас собираетесь? Вам любезно ответили - приезжайте, отдыхайте! Зачем сразу "ноги на стол"?! Будьте действительно искренни и уважительны к украинцам, и,я уверен, ни один украинец не назовет Вас "Москаль поганый".

  7. Валера 2004-11-25 / 12:03:00

    Olga (Москва)
    Есть прямой авиарейс Москва-Ужгород. Зачем делать пересадки.

  8. 2004-11-25 / 11:51:00

    Да не будет.... Мы это уже прошли. 10 лет назад так же как и вы сейчас мы таскались по митингам и громили парламент. Хотели свободы! В итоге получили Ельцина и группу балаболов, от которых еле потом избавились! Кстати, те от кого мы избавились, теперь в Киеве на трибуне вместе с Ющенко. Нет, ребята. Свободен в нашем мире только БОМЖ, но я им быть не хочу и вам не советую.... Я хочу работы, зарплаты, и мира... Все остальное - сделаю сама. Извините, если мое мнение вам не симпатично. Я просто искренна.

  9. 2004-11-25 / 11:30:00

    2Olga (Москва) wellcome! У нас лучше всех.А когда мы победим- будет еще лучше! :)

  10. Olga (Москва) 2004-11-25 / 11:21:00

    Спасибо большое! Туроператор гарантирует до Киева поездом, из Киева - самолет, а 29.12.04 уже у вас. Мне так хочется побывать в ваших краях! Все, кто был у вас, очень тепло о вас отзываются.

  11. Ужгородець 2004-11-25 / 10:57:00

    2Olga (Москва)

    приезжаейте, отдыхайте. главное, чтобы смогли добраться, а уж остальное ерунда.

  12. Olga (Москва) 2004-11-25 / 10:28:00

    Господа! Извините, если я в форуме не по теме, но не знаю, где из первых уст получить информацию. Мы заказали себе тур под Ужгород. Хотели встретить у вас Новый год, покататься на лыжах, просто отдохнуть... А сейчас смотрим на события на Украине и не знаем, как поступить. На одном украинском портале спросила, ответили "Москаль поганый". Я хочу знать у самих ужгородцев, если мы настолько нежеланны, пожалуйста, напишите.

  13. babaj 2004-11-25 / 09:59:00

    2 патріот: Читай Закон України "Про вибори Президента України"
    стаття 20 пункт 3
    До списків виборців включаються всі громадяни України, які на день виборів досягли (досягнуть) вісімнадцятирічного віку,мають право голосу та на момент складання списку проживають натериторії відповідної виборчої дільниці. За відсутності відомостейпро місяць і день народження громадянина вважається, що віннародився 1 січня відповідного року.

    Якщо у тебе школяри досягли 18 років, тоді це вже ........

  14. патріот 2004-11-25 / 09:51:00

    коментар БАБАЮ
    прово голосу мають і школярі, їм жити після нас, тому нас 40 млн це мінімум, народ вийде на вулицю і переможе.
    Слава Україні - Героям Слава

  15. Історик 2004-11-25 / 09:42:00

    Тіпа отвєчай за базар?! Так ви називаєте те, про що нормальні люди кажуть - відповідальність? ВАША влада нарахувала ВАШОМУ кандидату щось біля 30%, проти 70% Ющенка. Я щиро поважаю ВАШ вибір та попри все, "отвєтьтє за базар" (так зрозуміліше?). ВЛАДА УЖГОРОДУ НАЙНЯТА УЖГОДЦЯМИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ВОЛІ УЖГОРОДЦІВ. Пан Погорєлов, як громадянин України, безперечно має право власного вибору. Але ЯК НАЙНЯТИЙ УЖГОРОДЦЯМИ ВИКОНАВЕЦЬ ВОЛІ УЖГОРОДЦІВ, маючи честь та совість, з огляду на результати волевиявлення ужгородців,мав би, щонайменше, піти у відставку. Це було б рішення гідне спражнього чоловіка.