Екс-губернатор Закарпаття про саботаж «регіоналів» та бездіяльність МВС та Генпрокуратури

"Якщо саботаж «регіоналів» прогнозований, то як пояснити бездіяльність теперішніх МВС та Генпрокуратури?»

 

Народний депутат фракції ВО "Батьківщина" Геннадій Москаль стверджує, що представники Партії регіонів саботують розслідування зловживань правоохоронців під час акцій протесту у Києві.

"Жоден представник Партії регіонів не з’явився сьогодні на засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідувань зловживань правоохоронців під час акцій протесту, хоча всі вони отримали персональні запрошення. Таким чином засідання знову не мало кворуму", - написав Москаль на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Це відвертий саботаж представників Партії регіонів, які не бажають розслідування злочинів силовиків проти власного народу", - пише нардеп.

 Водночас Москаль стверджує, що поведінку "регіоналів" можна було передбачити при минулій владі, "адже комісія створювалася ще при Рибаку за квотним принципом парламентських фракцій, найчисельнішою з яких була фракція ПР".

Оскільки розклад парламентських сил змінився, логічним, на думку нардепа, є або "під тиском громадськості примусити "регіоналів" ходити на засідання, або ж переформатувати комісію з урахуванням нової чисельності парламентських фракцій.

"Однак якщо саботаж "регіоналів" прогнозований, то як пояснити бездіяльність теперішніх МВС та Генпрокуратури з розслідування цих справ, я не знаю. По сьогодні не затримано жодного фігуранта злочинів, хоча їхні посади й прізвища, підтверджені документами, я неодноразово називав", - пише Москаль.

Від початку акцій протестів проти зриву урядом Миколи Азарова підписання Угоди про асоціацію з ЄС, в Україні систематично порушувалися права людини. Поштовхом для розгортання хвилі масового незадоволення стало побиття та розгін студентів бійцями спецпідрозділу "Беркут" у ніч на 30 листопада.

 Пізніше представники правоохоронних органів неодноразово безпідставно застосовували силу проти учасників мирних протестів. Масове побиття журналістів та активістів відбулося 1 грудня на вулиці Банковій.

 22 січня 2014 року під час протистоянь на вулиці Грушевського, за офіційними даними, було вбито трьох осіб.

 Особливої гостроти протистояння з правоохоронцями розгорнулось 18 - 21 лютого, коли снайпери відкрили вогонь по учасниках акції. У перші дні протистояння стало відомо про 83 загиблих. Пізніше, кількість жертв збільшилась до 104 осіб.

Ужгород.net

 

28 березня 2014р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів