Підростаюче покоління вчилося виживати за надзвичайних ситуацій (ФОТО)

Підростаюче покоління вчилося виживати за надзвичайних ситуацій (ФОТО)

На воді, на автошляху, під час пожежі, виявлення підозрілих предметів тощо...

 

30 квітня,  за сприяння управління освіти і науки Ужгородського міськвиконкому, Управління ДСНС в області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області  в загальноосвітніх закладах Ужгорода відбувся День цивільного захисту.

Метою проведення даного заходу є навчання підростаючого покоління правилам поведінки та обізнаності в тому, як діяти в різного роду надзвичайних ситуаціях: на воді, на автошляху, під час пожежі, виявлення підозрілих предметів тощо.

У кожному навчальному закладі захід проходив за власним сценарієм та з урахуванням вікових категорій діток: у формі відкритих уроків, конкурсів, вікторин, рольових ігор, виставок плакатів та малюнків, а також практичних занять з тематики основ безпечної життєдіяльності.

Далі було відпрацьовано нормативи з навчального тривожного сигналу оповіщення про евакуацію, відповідно до якого оцінювалася оперативність та злагодженість дій педагогічних колективів під евакуації школярів із навчального закладу. Школярі-старшокласники мали змогу показати свою вправність та вміння щодо надання первинної медичної допомоги та в користуванні засобами індивідуального захисту.

В окремі загальноосвітні заклади обласного центру, зокрема ЗОШ №№4,5, НВК «Пролісок» таЛінгвістичну гімназію ім. Т.Г. Шевченка почергово завітали й рятувальники ДПРЧ-14, аварійно-рятувального загону спеціального призначення та фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

У ході зустрічі гості ознайомили підростаюче покоління з правилами поведінки в різного роду надзвичайних ситуаціях, під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних знахідок; продемонстрували пожежно-технічне обладнання та спорядження, а також засоби малої механізації.

Саме такі спільні заходи ДСНС і педагогів навчальних закладів мають велике значення для формування у дітей практичних навичок для протидії екстремальним ситуаціям, повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області.

 

30 квітня 2015р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів