На Закарпатті довгий час два конкуруючі мафіозні клани змінюють один одного - Луценко

Домовитися з кримінальними кланами в області було неможливо, тому Президент вдався до радикальних заходів.

 

Радикальна зміна всього керівництва Закарпатської області була єдиним виходом з кризи, яка виникла в регіоні, вважає координатор парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ. При цьому депутат нагадав, що непроста ситуація в регіоні склалася давно.

"... Ситуація в Закарпатті має свою особливість. Щоб зрозуміти яку, потрібен маленький екскурс в історію. У 1995 році в Донбасі підірвали відомого Аліка Грека - і на його місце прийшло єдине ОЗУ " Люкс ". Через 3 роки, в 1998 році, в Закарпатті був убитий кримінальний авторитет Геша. І на його місці виникли два конкуруючі мафіозні клани. І всі ці роки під час зміни політичної влади у Києві ці клани змінюють один одного в Закарпатті, отримуючи по черзі право на нелегальні доходи від контрабанди. Чиновники настільки з цим змирилися, що спочатку служили по черзі, а з деяких пір - одночасно обом.

І ось ця ситуація в Закарпатті ускладнилася тим, що стара мафія вступила в конфлікт із новоствореними незаконними збройними формуваннями, яких деякі вважали опришками ", - зазначив Луценко.

Також Луценко пояснив, що на Закарпатті таким незаконним збройним формуванням вважає "Правий сектор", члени якого практично не брали участі у протистоянні агресії Росії на сході України.

"Я щиро з величезною повагою ставлюся до того" Правому сектору ", який на фронті. Але коли я дізнався, що в Закарпатті "Правий сектор" очолює звільнений мною офіцер МВС, який був причетний до перевезення на моторному дельтаплані опіумного маку з Угорщини ... а його батько зараз служить в СБУ, офіс ж вони орендували у матері одного з керівників обласної прокуратури...

Такі ж мої знайомці за старими оперативними зведеннями про корупцію очолювали УВС і митницю. У результаті складається фантасмагорична картинка повного сплетення старих і нових корупційних кланів, силових відомств та адміністрації.

Що в цій ситуації повинен був зробити Порошенко? Тут домовитися - неможливо. Слава Богу, Президент прийняв зовсім інше рішення ", - підсумував політик.

 

24 липня 2015р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів