Мукачівська міськрада в один голос "сказала": за!

Мукачівська міськрада в один голос "сказала": за!
Одноголосно – «за»: 33 голосами сьогодні депутати Мукачівської міської ради ухвалили рішення про виділення коштів для погашення заборгованості перед закладами професійно-технічної освіти Мукачева за перший квартал поточного року.

 

Загальна сума – 9,7 млн. грн. 7 млн 86 тис. грн із цієї суми - це гроші стабілізаційної дотації, яка надійшла регіонам згідно з урядовою постановою, решта - 2 млн. 609 тис. грн – з вільних залишків бюджету Мукачева. 

Депутат Мукачівської міської ради від партії «Відродження» Олег Казибрід так прокоментував сесію та ухвалене рішення: «Впродовж тривалого терміну ми, депутати від «Відродження», стояли пліч-о-пліч з громадою Мукачева на захисті інтересів двох з половиною тисяч людей – викладачів та студентів трьох мукачівських професійно-технічних навчальних закладів. І хоча більшість у Мукачівській міськраді, яка голосує за чіткими вказівками мера, вперто відмовлялася вислухати людей, ми не опускали руки.

Зараз усі спільно – перемогли, нарешті перший крок у вирішенні проблемного питання зроблено. Під час сьогоднішньої сесії, ініційованої міськими депутатами від «Відродження», депутати одноголосно підтримали проект рішення про фінансування ПТНЗ за перший квартал поточного року. Тобто, ми зробили все можливе для людей, для захисту їхніх законних інтересів, конституційних прав: тепер учителі отримають зароблене, учні – стипендії, заклади зможуть розрахуватися за спожиті енергоносії. Наступний крок – передача профтехучилищ на баланс міста Мукачева. Це має спростити фінансування закладів. Але це вже – робота на майбутнє».

 

25 березня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів