Через огорожу в Ужгородську тюрму потрапив підозрілий пакет

З метою відпрацювання даної інформації та встановлення осіб, причетних до події, працівниками установи спільно зі старшим оперуповноваженим Національної поліції Закарпатської області було прийнято рішення про відслідкування руху даного пакету.
Даний пакунок підібрав засуджений А. з числа господарської обслуги та потайки проніс на режимну територію установи. Під приводом видачі дієтичного харчування ув’язненим однієї з камер установи, засуджений А. потайки передав вказаний пакунок ув’язненому Б.
Опісля було проведено обшук у камері та виявлено і вилучено пакунок, у якому знаходились два мобільні телефони марки «Soni Experia» та «Nokia» із зарядними пристроями, дві упаковки сухих харчових дріжджів вагою близько 200 грам, два медичні шприци, целофановий пакунок з подрібненою речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору, ззовні схожої на наркотичну.
Про дану події складено відповідні документи, повідомлено чергову частину Ужгородського ВП ГУ НП в Закарпатській області та відділ БНОН ГУ НП в Закарпатській області, повідомляє прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області.
До теми
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- В Ужгороді відкрили виставку «Команда «літаючих вчителів» – легенда закарпатського футболу»
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- На Закарпатті припинено діяльність шахрайського кол-центру, що ошукував іноземців. Спецоперацію проводили правоохоронці України та Чехії
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни
- В Ужгороді поліція притягнула до відповідальності нетверезу матір 5-річної дівчинки, яка наодинці блукала містом
- В Ужгороді відбувся день спільнодії: «Формула стійкості та відновлення»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту свій доробок експонує мистецьке подружжя Андрія і Олесі Кочутів
- Обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького посилює фізичну та інформаційну доступність
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
До цієї новини немає коментарів